MK2 Problem z centralnym zamkiem

TDI, TD, D.... Piszemy tutaj TYLKO O PROBLEMACH Z SILNIKAMI DIESLA!

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

afcraku
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 30
Rejestracja: czw lut 26, 2009 13:30
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

MK2 Problem z centralnym zamkiem

Post autor: afcraku » ndz maja 30, 2010 21:18

Witam Panowie mam taki ciekawy problem, mam w swoim golfie oryginalny centralny zamek i pewnego razu przestał zamykać mi bagażnik(????) bez żadnego konkretnego powodu, trwało to jakieś 2 tygonie po czym znów wszystko był ok!:) ale minął jakiś czas i znów nie zamyka mi bagażnika. Rozkręciłem wszystko i wygląda że jest ok, pompka pracuje i zasysa powietrze, przewody szczelne.

W CZYM MOŻE BYĆ PROBLEM????



MaRo1705
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 486
Rejestracja: pt wrz 07, 2007 23:20
Lokalizacja: Szczedrzyk k/Opola
Kontakt:

Post autor: MaRo1705 » ndz maja 30, 2010 21:57

afcraku, moze przeplonka w silowniku padla albo jest syf w jakims wezyku bo pod oporem pompka sie wylancza lub silownik z klapy ma opory przesmaruj zamek tam gdzie jest prowadnica z centralnego
Ostatnio zmieniony ndz maja 30, 2010 21:58 przez MaRo1705, łącznie zmieniany 1 raz.


[url=http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=186922][img]http://images42.fotosik.pl/168/5045874243d5bdca.jpg[/img][/url]

Awatar użytkownika
grandi
Lord GTI
Lord GTI
Posty: 3831
Rejestracja: śr lut 07, 2007 02:04
Lokalizacja: Boat city
Auto: Octavia
Silnik: AQY

Post autor: grandi » pn maja 31, 2010 22:39

Ja sie podepne pod temat , założyłęm alarm wszystko ok podłączone , wyłamał mis ię plastik przy zamku drzwi kierowcy , ten co jak wkłada sie kluczyk trzyma ciegno rygla i centralnego zamka - popycha centralny zamek by zamknął wszystkie drzwi , najpierw bylo tak ze zamykał potem jak otwierałem po jakims czasie to sie otwieral i zamykal non stop az nie wl alarmu i nie wyl , że ten platik sie wylamal to ciegno nie trzymalo sie w tym plastiku , w miejscie na swiatlach zamek sam zaczol sie wl wyl , dzis wracam z roboty juz nie wł zamka, założyłem silownik sterowany - chyba sie spalil :/
Ostatnio zmieniony pn maja 31, 2010 22:41 przez grandi, łącznie zmieniany 1 raz.


...wiesz co jest szykiem , jeździć klasykiem a nie plastikiem...

Temat o moim golfie viewtopic.php?f=87&t=519932" onclick="window.open(this.href);return false;

ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki Diesla-problemy dotyczące tylko silników”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 287 gości