Adaptacja webasto VW T5 do golfa IV

TDI, TD, D.... Piszemy tutaj TYLKO O PROBLEMACH Z SILNIKAMI DIESLA!

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Lukas_1
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 110
Rejestracja: wt cze 05, 2007 18:36
Lokalizacja: opolskie

Adaptacja webasto VW T5 do golfa IV

Post autor: Lukas_1 » czw maja 13, 2010 13:57

Witam, mam pytanie do użytkowników, którzy podłączali webasto do swojego auta, chodzi mi konkretnie o to, czy jest w ogóle możliwa waszym zdaniem taka adaptacja, czy w VW T5 piec webasto był analogowy czy podłączany do listwy CAN ( nie wiem czy w T5 jest listwa CAN, w przypadku jej obecności znacznie utrudnia to podłączenie takiej instalacji do golfa IV) i czy w ogóle ktoś z Was robił taka przeróbkę, nie chodzi mi o kwestie mechaniczne ale raczej o wiązki elektryczne, pompki wody i paliwa jaki sterownik dobrać ewentualnie do tego zestawu, jaki zegar i sterowanie zdalne no i w jakich kwotach waszym zdaniem można zamknąć takie przedsięwzięcie. Znalazłem przykładowy zestaw z allegro http://www.allegro.pl/item1024356062_or ... plet.htmlZ góry dzięki za rzeczowe opinie, pozdrawiam.



Awatar użytkownika
munior
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2307
Rejestracja: sob lis 03, 2007 20:53
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: munior » czw maja 13, 2010 16:59

Link nie działa .Jak chcesz założyć webasto to tylko analogowe ,odpalane po CAN -nie sobie odpuść bo ciężka sprawa .Analogowe są wszystkie HYDRONIC D3WZ lub D5wz .Odpala je się podając plus zwykłym włącznikiem .A zdalne sterowanie kupujesz na allegro ,1 kanałowe za ok 70 zł i tyle


Sprzedam : Czysciutki ori nastawnik HDK z każdą wtyczką wystepujacą w tdi ,Tuningowy komputer 16 i 8 bit ,części do ecu 16 i 8 bit .Uszczelnioną pompę wtryskową do tdi ,wszystkie części do pomp vp37 ,dezaktywuję immo w sterownikach 1,9 tdi 028906021,038906018

MichałP
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 24
Rejestracja: czw maja 17, 2007 23:25
Lokalizacja: lubraniec

Post autor: MichałP » czw maja 20, 2010 01:24

Poczytaj posty GREG a, On ma potężną wiedzę na temat Golfa. A z tego co pamiętam to robił rozpiskę jak podłączyć.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki Diesla-problemy dotyczące tylko silników”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 178 gości