Dziwndy dzwięk - coś drży -roznosi sie po karoseri

TDI, TD, D.... Piszemy tutaj TYLKO O PROBLEMACH Z SILNIKAMI DIESLA!

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
burza999
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 614
Rejestracja: sob wrz 26, 2009 07:20
Lokalizacja: FMI

Dziwndy dzwięk - coś drży -roznosi sie po karoseri

Post autor: burza999 » śr maja 05, 2010 08:51

Witam mam taki mały problem Od czasu jak kupiłem golfa III 1.9 TDi 90 km na wolnych obrotach po rozgrzaniu słychać rozchodzące się drżenie które przenosi sie po karoserii Byłem na kanale - wydech ok wszystkie gumy całe ruszałem nim i nic nie obciera, osłona plastikowa pod silnikiem przykręcona dobrze Słyszałem w innym golfie III też coś takiego np przy ruszaniu jak silnik jest pod lekkim obciążeniem



RadoVanRac
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: ndz maja 02, 2010 12:09
Lokalizacja: Racibórz
Kontakt:

Post autor: RadoVanRac » śr maja 05, 2010 09:46

Sprawdź poduszki pod silnikiem. :chytry:



Awatar użytkownika
misiekk88
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 31
Rejestracja: ndz lut 01, 2009 14:51
Lokalizacja: SC
Kontakt:

Post autor: misiekk88 » śr maja 05, 2010 17:02

Walcze teraz z czymś podobnym, założyłęm nawet dodatkową plecionkę żeby mniejsze naprężenia na wydechu były bo myślałem że to od tego, ale niestety :crazy: Teraz zaczynam walke z poduchą silnika, zobaczymy co z tego wyjdzie bo już prawie osiwiałem przez to :grrr: :green_fuck:



zaloga
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: czw kwie 29, 2010 19:03
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Post autor: zaloga » śr maja 05, 2010 20:48

burza999, Sprawdź poduszki pod silnikiem może są wybite.


misiekk88, Też miałem taki problem, właściwie to mam go nadal tylko w mniejszym stopniu, ale ja zaczołem od wymiany wszystkich 3 poduszek, i tu chcę cię przestrzec żebys nie kupywał tanich podrubek (ja tak zrobiłem) bo po wymianie poduszki pod szkrzynią i przedniej pod silnikiem było ok (pomogło), ale jak wymieniłem ostatnią to myślalem że kierownica ręce mi pourywa więc ją wyciągłem porównałem ze starą i się okazało ze ta nowa jest twarda jak plastik (oddałem) i wstawiłem starą.
Teraz jeszcze chcę wymienić plecionkę bo zuwarzyłem że jest troche potargana, może problem zniknie całkowicie
Ostatnio zmieniony śr maja 05, 2010 20:50 przez zaloga, łącznie zmieniany 2 razy.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki Diesla-problemy dotyczące tylko silników”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 146 gości