Glosna praca silnika passat b5 i.9tdi

TDI, TD, D.... Piszemy tutaj TYLKO O PROBLEMACH Z SILNIKAMI DIESLA!

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

kamildr
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: czw gru 20, 2007 13:12
Lokalizacja: kolo krakowa

Glosna praca silnika passat b5 i.9tdi

Post autor: kamildr » śr kwie 21, 2010 21:21

Witam

Jak w temacie mój passat b5 dość głośno chodzi jak na ten silnik AFN 110km 1998r
Jeżdziłem 3 autami z tymi silnikami (2x passat b5 audi a4 i audi a6) i nie bylo slychac tak silnika a u mnie chodzi jak traktor... Nawet wymieniłem tłumik srodkowy na nowy bo w starym cos latalo w srodku i myślałem ze to to (cos w nim sie urwalo i drzalo troche) ale nic to nie dało....strasznie jest to uciazliwe bo jak jade i chce przygazować to głośno jak w golfie 1 diesel:) (miałem taki) jak jade kolo 1500 obrotowa to tak jakby jeszcze taki bas dodatkowo był nieprzyjemny... moc auto ma nie dymi w ogóle. W aucie wywaliłem katalizator ( ale w audi i passacie co jezdzilem tez nei bylo i bylo ok) kat wtrysku jest troche przestawiony ale miesci sie w tolerancji gdyz sprawdziliśmy na kompie (jest niedaleko granicy ale w normie niby) nie mam pokrywy silnika(ale w innym tez nei bylo i normalnie bylo...) czujnik temperatury pokazuje 80st na komputerze a na licznik 90 wiec nei wiem co jest grane... i pisze ze niedogrzany po podlaczeniu do kompa i nie wiem dlaczego bo wymieniłem na nowy i tosamo dalej...ale to chyba nie przyczyna? Slychac ze turbina swiszcze na postoju ( przed wyzuceniem katalizatora nie było jej slychac) Tak wiec podsumowując Silnik chodzi glosno jak mu depne i nie tylko... w sumie jak jade wolno to tak jakby taki bas byl i tez slychac ze glosno...... pomóżcie bo mnie to strasznie denerwuje:/



michal27
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 108
Rejestracja: sob lis 08, 2008 22:59
Lokalizacja: turek
Kontakt:

Post autor: michal27 » śr kwie 21, 2010 21:26

Przeczytaj to moze cos pomoze:
http://forum.vw-passat.pl/showthread.ph ... cy+silnika



ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki Diesla-problemy dotyczące tylko silników”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 171 gości