Wyciek z pompy wtryskowej

TDI, TD, D.... Piszemy tutaj TYLKO O PROBLEMACH Z SILNIKAMI DIESLA!

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

ranczer56
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 96
Rejestracja: śr gru 03, 2008 22:32
Lokalizacja: Zach.Pomorskie Ch-no
Kontakt:

Post autor: ranczer56 » sob mar 13, 2010 21:47

Kolego odżałuj 250 Pln i uszczelnij pompę u pompiarza przerabiałem to 2 m-ce temu skoro zaczynają uszczelnienia puszczać to jedyne racjonalne rozwiązanie ,jak zaczniesz kombinować dołożysz jeszcze do tego i tak skończy się u pompiarza. Pozdrawiam ,250 zł. dobra cena tylko niech uszczelni wszystkie połączenia.



Młody1989
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: śr lut 17, 2010 17:40
Lokalizacja: Opolskie

Post autor: Młody1989 » ndz mar 14, 2010 11:11

Witam problem z cieknaca pompa mam rozwiazany, przezucilismy glowice ze starej pompy ktora nie ciekla i jest jak ma byc, silnika ma fajne niskie obroty ( nie wiem ile dokladnie bo nie mam obrotomierza) i ladnie ciagnie jak sie turbo zalaczy ;) ostatnio walnelo mi wspomaganie i dostalem od znajomego pompe od wspomagania nowa bo tamta se zatarla, postanowilem ja wymienic, okazalo sie ze musze jeszcz wmienic przewod ktory idzie z pompy prosto do kolumny kierownicy, wykrecilem to latwo poszlo tzn lekko gumowym mlotkiem popukalem w klucyzk i sie odkrecilo be zproblemu, ale drui wezyk za chole....e nie udaje mi sie glo wkrecic :( jakie mam wyjscie zbey t zorbic?:( bo auto stoi :( wiem ze to nie w temacie . pozdrawiam i dzieki ;)



Awatar użytkownika
t0mal
VW Baron
VW Baron
Posty: 3332
Rejestracja: sob cze 30, 2007 11:34
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: t0mal » ndz mar 14, 2010 11:14

Co tu piać, kup porządny klucz (ja mam np polskie, Covala, polerowane) i nie ma bata, żeby się nie odkręciło



ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki Diesla-problemy dotyczące tylko silników”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 192 gości