brak mocy tylko na zimnym silniku

TDI, TD, D.... Piszemy tutaj TYLKO O PROBLEMACH Z SILNIKAMI DIESLA!

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

slawekss1977
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: wt mar 09, 2010 11:23
Lokalizacja: sandomierz

brak mocy tylko na zimnym silniku

Post autor: slawekss1977 » wt mar 09, 2010 11:45

Witam,jestem po raz pierwszy na waszym forum problem mój jest następujący;gdy uruchamiam silnik i jadę tak ok 5-7km auto niema mocy jak chcę dodać gazu to nie wchodzi na obroty jakby turbina nie była załączona,gdy temperatura trochę wzrośnie wszystko jest ok tzn.słychać turbinę,samochód przyspiesza normalnie.Dzieje się to tylko z rana jak pierwszy raz uruchamiam auto,filtry były zmieniane,turbina regenerowana 1000km temu,robiony rozrząd.Nie chcę znowu się wykosztować bo co mechanik to co innego wymyśla,wiem co mówię w lagunie chyba cały silnik wymieniłem.Jak by któryś z kolegów na forum znał dobrego speca od diesli z okolic Sandomierza będę wdzięczny.



pawelekk22
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 61
Rejestracja: sob maja 24, 2008 19:00
Lokalizacja: słubice
Kontakt:

Post autor: pawelekk22 » wt mar 09, 2010 15:08

sprawdz na vagu czy nie masz bledu przeplywomierza. ja mialem tak samo jak ty ze na zimnym mial mula a jak cieply to szedl za kazdym razem ok i okazalo sie ze mam przeplywomierz od silniejszej wersji i vag wywalal w tym czasie jak samochod mial zamulenie zwarcie do plusa na przeplywomierzu. po wirusie w goodhope smiga jak ta lala i zadnych bledow bo ustawil mi wszystkie dawki jak trzeba



To_mas
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 8027
Rejestracja: pt gru 02, 2005 00:13
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Post autor: To_mas » wt mar 09, 2010 15:17

slawekss1977, bo jeździsz do speców którzy zamiast podłączyć kompa to próbują zgadywać i wymieniają co tylko mogą, a może sie uda :P



slawekss1977
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: wt mar 09, 2010 11:23
Lokalizacja: sandomierz

Post autor: slawekss1977 » wt mar 09, 2010 19:27

Ok,tylko problem w tym żeby jeszcze fachowiec dobry się znalazł w okolicach Sandomierza,jakby ktoś znał proszę o namiary,a za wszystkie wskazówki wielkie dzięki.



Awatar użytkownika
Haki
_
_
Posty: 6070
Rejestracja: czw paź 16, 2008 18:10
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Haki » wt mar 09, 2010 22:13

slawekss1977 pisze:Ok,tylko problem w tym żeby jeszcze fachowiec dobry się znalazł w okolicach Sandomierza,jakby ktoś znał proszę o namiary,a za wszystkie wskazówki wielkie dzięki.
Znajdziesz takich na Regionalnym wystarczy zagadać do chłopaków..


Miarą inteligencji człowieka-jest umiejętność szukania w Google

MK IV Variant AGR NAPĘDZANY przez ON

ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki Diesla-problemy dotyczące tylko silników”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 181 gości