Schemat turbiny 1z

TDI, TD, D.... Piszemy tutaj TYLKO O PROBLEMACH Z SILNIKAMI DIESLA!

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
munior
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2307
Rejestracja: sob lis 03, 2007 20:53
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: munior » ndz mar 07, 2010 01:08

Manolt120 pisze:Zamieniłem weze jak jest napisane wyzej,reakcja auto nie jedzie.
Dziwne .Prawidłowa reakcja na bajpas jest taka że auto jedzie normalnie tylko ma mniejsze ciśnienie doładowania.Nie ma opcji że nie jedzie .Może pomyliłeś węzyki ?
To_mas pisze:a co do turbiny to nie widze sensu jej czyszczenia
Ja również .Tam niczego nie wyczyścisz .To zwykłe turbo i nie ma zmiennej geometri gdzie często zapiekają się kierownice .Podłacz auto pod vaga albo przynajmniej zmierz ciśnienie doładowania jakimś manometrem bez tego bedziesz bładził po omacku
Ostatnio zmieniony ndz mar 07, 2010 01:13 przez munior, łącznie zmieniany 2 razy.


Sprzedam : Czysciutki ori nastawnik HDK z każdą wtyczką wystepujacą w tdi ,Tuningowy komputer 16 i 8 bit ,części do ecu 16 i 8 bit .Uszczelnioną pompę wtryskową do tdi ,wszystkie części do pomp vp37 ,dezaktywuję immo w sterownikach 1,9 tdi 028906021,038906018

Manolt120
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: wt sty 26, 2010 20:12
Lokalizacja: Kłodzko

Post autor: Manolt120 » pn mar 08, 2010 00:34

zrobilem jak napisał kolega wyżej przewód z turbiny podłączyłem pod gruszke.Ok zrobimy logi i wtedy przyjde zobaczymy co z nich wyniknie.Na razie musze jezdzic tak jak jest.Jedno przynajmniej wiem,jesli nie ma sensu czyscic turbiny to nie bede tego robil.Może bardziej zainteresowac sie gruszką?auto ma najechane 274 tys, watpie zeby ktos z nia cos wczesniej robil bo kupilem z Austrii jak mialo 180 tys.No nic Panowie,dzieki za pomoc w weekend zawitam z logami:)



ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki Diesla-problemy dotyczące tylko silników”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 209 gości