Tak się kończy gibanie koła pasowego

TDI, TD, D.... Piszemy tutaj TYLKO O PROBLEMACH Z SILNIKAMI DIESLA!

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
IRAS AAZ
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 301
Rejestracja: wt gru 08, 2009 22:58
Lokalizacja: Sępólno Krajeńskie CSE
Kontakt:

Post autor: IRAS AAZ » pn mar 01, 2010 21:01

kaktusik pisze:kolego no poza tym gibającym sie kołem tak ... o ile uda mi się coś znaleźć na podmiankę. ;)
Tylko moze sie trafic padlina, i co wtedy? Kasa w błoto,kup krate piwa i jedz do chłopaków to ci zmienią ten wał i bedziesz latać? :okej:


Aktualnie skoda ale golfik w pamięci

Awatar użytkownika
munior
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2307
Rejestracja: sob lis 03, 2007 20:53
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: munior » pn mar 01, 2010 21:25

abrams pisze:kaktusik, Przyjedz to się ten wał zmieni ;P
max do mnie masz 50 KM ... zależy w której części KR mieszkasz ;)

akurat taki jeden forumowicz ARWAM będzie u mnie więc ;) powinno iść sprawnie
Chyba dziewczynie mowę odebrało na taką propozycję :grin:


Sprzedam : Czysciutki ori nastawnik HDK z każdą wtyczką wystepujacą w tdi ,Tuningowy komputer 16 i 8 bit ,części do ecu 16 i 8 bit .Uszczelnioną pompę wtryskową do tdi ,wszystkie części do pomp vp37 ,dezaktywuję immo w sterownikach 1,9 tdi 028906021,038906018

arwam

Post autor: arwam » pn mar 01, 2010 21:50

abrams pisze:tylko trzeba jakiś wał najlepiej od TDI :D
najlepiej od AFN



kaktusik
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: pt lut 26, 2010 11:57
Lokalizacja: Kraków

Post autor: kaktusik » wt mar 02, 2010 08:49

abrams pisze:kaktusik, Przyjedz to się ten wał zmieni ;P
max do mnie masz 50 KM ... zależy w której części KR mieszkasz ;)

akurat taki jeden forumowicz ARWAM będzie u mnie więc ;) powinno iść sprawnie ;P tylko trzeba jakiś wał najlepiej od TDI :D
57 km ;) tylko teraz to ja się boje tym autem z domu wyjeżdżać ;/ nie chcialabym po drode rozwalić silnika :/

jak bd to odezwij się do mnie na gg: 7444863



Awatar użytkownika
mateusz_kajtek
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 184
Rejestracja: pn gru 01, 2008 18:07
Lokalizacja: Opolskie NYsa
Kontakt:

Post autor: mateusz_kajtek » wt mar 02, 2010 09:03

kaktusik, przykro mi ze problem znowu powrócił, mimo to nie poddawaj sie wymien wał + nowe koło zębate i bedzie spokój PS na twoim ostatnim silniku koło ma bicia jak u mnie :/ ehh te AAZ-ety, swojego mam od 3 lat uznawałem je za niezawodne silniki, jezdziłem swoim wszędzie (nie licząc jezdżenia po kraju to kilkakrotnie do Niemiec, 2 razy Francja, 1 raz Hiszpania i nigdy mnie nie zawiódł) ale teraz jak czytam forum to opinia mi sie zmienia :/ biore sie za swój silnik w tym tygodniu bo w czerwcu zaś planuje jechać nim do Francji o ile tym razem akurat nie zaczne sie bać tak dalekiego wyjazdu :/
Ostatnio zmieniony wt mar 02, 2010 09:04 przez mateusz_kajtek, łącznie zmieniany 1 raz.



kaktusik
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: pt lut 26, 2010 11:57
Lokalizacja: Kraków

Post autor: kaktusik » wt mar 02, 2010 10:46

jak rozumiem wymiana wału?? - kosmicznie mnie zawiódł ten samochód...



Awatar użytkownika
abrams
VR6 Driver
VR6 Driver
Posty: 1198
Rejestracja: śr gru 27, 2006 13:46
Lokalizacja: Trzebinia/Płoki
Kontakt:

Post autor: abrams » wt mar 02, 2010 11:00

kaktusik pisze:jak rozumiem wymiana wału?? - kosmicznie mnie zawiódł ten samochód...
Ja bym raczej powiedział że to raczej ten pan który sprzedał samochód ...... nie mówiąc o jego stanie... skoro mechanik to wiedział o co chodzi


Spawanie plastików PP/ABS/PP-EPDM
Spawanie metodą TIG ALU itp....
Naprawa i montaż dogrzewaczy/pełnych ogrzewań postojowych (webasto,ebersprecher)

kaktusik
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: pt lut 26, 2010 11:57
Lokalizacja: Kraków

Post autor: kaktusik » wt mar 02, 2010 11:13

jeszcze się łobuz wyprowadził ... no kompletny pech :)



Awatar użytkownika
mateusz_kajtek
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 184
Rejestracja: pn gru 01, 2008 18:07
Lokalizacja: Opolskie NYsa
Kontakt:

Post autor: mateusz_kajtek » wt mar 02, 2010 16:18

kaktusik pisze:wymiana wału??
no chyba najlepsze rozwiązanie to wał od TDI
abrams pisze:raczej ten pan który sprzedał samochód ...... nie mówiąc o jego stanie...
i wez tu kup auto od "mechanika" to już równie dobrze mozna lepiej trafić biorąc od handlarza :/


NA SPRZEDAŻ MÓJ GOLFIK -> http://www.forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p=3936548#3936548

arwam

Post autor: arwam » śr mar 03, 2010 09:16

mateusz_kajtek pisze: i wez tu kup auto od "mechanika" to już równie dobrze mozna lepiej trafić biorąc od handlarza :/
nie generalizuj bo wszędzie można trafić na nie uczciwych ludzi.
nie tylko wśród mechaników



Awatar użytkownika
DaroD
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 112
Rejestracja: pn lis 16, 2009 12:58
Lokalizacja: Żółwia Błoć

Post autor: DaroD » śr mar 03, 2010 11:38

witam, dolacze sie do tematu. tak jak koledzy pisza wymiana walu da ci 100% u mnie wal byl wstawiony jak juz go kupilem od 1Z i zadnego bicia na kolach pasowych nie mam. Ten sam temat przerabialismy ze szwagrem u niego w aucie i szliw koncowki walu + nowe kolo zebate - chodzil 3 miesiace i klin na kole puscil, wymienil wal i po problemie (w moiej okolicy taki wal to koszt okolo 500zl + robota no i oczywiscie nie wiadomo co wyjdzie w praniu)



Awatar użytkownika
t0mal
VW Baron
VW Baron
Posty: 3332
Rejestracja: sob cze 30, 2007 11:34
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: t0mal » śr mar 03, 2010 11:40

Ja to bym szedł do sądu z takim czymś - to już nie jest wykroczenie bo wchodzą w grę zbyt duże pieniądze, a napewno nie miałbym kasy na takie cyrki. Sprawa napewno będzie wygrana, tylko trzeba uzbroić się w cierpliwość.



Awatar użytkownika
abrams
VR6 Driver
VR6 Driver
Posty: 1198
Rejestracja: śr gru 27, 2006 13:46
Lokalizacja: Trzebinia/Płoki
Kontakt:

Post autor: abrams » śr mar 03, 2010 12:14

jakaś rękojmia chyba obowiązuje ??
Ostatnio zmieniony śr mar 03, 2010 12:15 przez abrams, łącznie zmieniany 1 raz.


Spawanie plastików PP/ABS/PP-EPDM
Spawanie metodą TIG ALU itp....
Naprawa i montaż dogrzewaczy/pełnych ogrzewań postojowych (webasto,ebersprecher)

Awatar użytkownika
DaroD
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 112
Rejestracja: pn lis 16, 2009 12:58
Lokalizacja: Żółwia Błoć

Post autor: DaroD » śr mar 03, 2010 12:43

t0mal pisze:Ja to bym szedł do sądu z takim czymś - to już nie jest wykroczenie bo wchodzą w grę zbyt duże pieniądze, a napewno nie miałbym kasy na takie cyrki. Sprawa napewno będzie wygrana, tylko trzeba uzbroić się w cierpliwość.
Nie jestem na 100% pewny ale cos mi sie wydaje ze jesli auto w momencie kupna bylo sprawne w umowie napisane ze nie posiada wad ukrytych itp. to mozna zwrocic samochod sprzedajacem tylko do dwoch tygodni po jego zakupie a pozniej nie mozna roscic nic od sprzedajacego,. Oczywiscie sprawe mozna zalozyc ale czy bedzie ona wygrana to nie jestem pewien... lecz moge sie mylic



ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki Diesla-problemy dotyczące tylko silników”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 239 gości