co jakis czas blad w logach. co moze byc przyczyna ?

TDI, TD, D.... Piszemy tutaj TYLKO O PROBLEMACH Z SILNIKAMI DIESLA!

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

pawelekk22
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 61
Rejestracja: sob maja 24, 2008 19:00
Lokalizacja: słubice
Kontakt:

co jakis czas blad w logach. co moze byc przyczyna ?

Post autor: pawelekk22 » śr lut 24, 2010 18:26

Witam. Mam zamiennik przeplywomierza ktory kupilem rok temu za jakies 250 zl na allegro. Zaden bosh ani pierburg. nie markowy jakis. Co jakis czas mam tak ze jak przyspieszam do na 1-2 sek traci moc i potem znowu zaczyna ciagnac jak trzeba. Potem w logach na vagu mam blad ze jest uszkodzony przeplywomierz lub brak urzadzenia. Potem po skasowaniu bledow jest ok i nie pokazuje sie on dopoki znowu sie tak nie zrobi. Co to moze byc za przyczyna ze to sie tak losowo zdarza? Dodam ze jak to wystepuje to tylko i wylacznie wtedy gdy silnik nie jest rozgrzany. Czy to objaw padajacej przeplywki? Dlaczego tak sie dzieje tylko na zimnym silniku?



Awatar użytkownika
Sztomel
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 5667
Rejestracja: czw wrz 20, 2007 23:10
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Sztomel » śr lut 24, 2010 18:33

wszystko zależy jaki pokazuje Ci kod błędu, zapewne jednak chodzi o otwarty obwód lub zwarcie więc zacznij od styków przy wtyczce i samym wkładzie przepływki, spryskaj to sprajem do złącz elektrycznych, błędu nie odczytałeś w logach tylko w opcji "Foult Codes", logi to zupełnie inna sprawa.


Obrazek

pawelekk22
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 61
Rejestracja: sob maja 24, 2008 19:00
Lokalizacja: słubice
Kontakt:

Post autor: pawelekk22 » śr lut 24, 2010 23:07

no z wtyczka mam problem chyba. Czy mozna kupic nowa taka wtyczke co wchodzi do przeplywomierza? Nie ma na niej zadnego symbolu :/



ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki Diesla-problemy dotyczące tylko silników”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 154 gości