2000r 1.9 90 km pompa paliwa??

TDI, TD, D.... Piszemy tutaj TYLKO O PROBLEMACH Z SILNIKAMI DIESLA!

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Kruszek9393
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: pn lut 01, 2010 19:44
Lokalizacja: Ostrów Mazowiecka

2000r 1.9 90 km pompa paliwa??

Post autor: Kruszek9393 » śr lut 10, 2010 10:25

witam mam problem z odpalaniem ... silnik kreci ale nie pali, sprawdzone zostało wszystko... mechanik powiedział ze to pompa paliwa nawalila... poprostu nie ciagnie paliwa... została ona podłaczona na krótko odrazu do karnistra z ropą (została ominieta cała droga od baku) pompa słabo ciągnie i paliwo które jest nie spalone powinno wracac wezem odprowadzającym spowrotem do baku a tu zaledwie kapnie kilka kropel... dodam ze silnik odpala tylko na samostart i gasnie odrazu gde sie na niego nie pryska... 2 lata temu samochód też nie odpalał i tez została postawiona diagnoza że to pompa paliwa, ale pompa paliwa była sprawna( miała niwelkie luzy na symeringu) ale była ok?? i mam pytanko czy to może byc wina pmpy bo zakup niej to spory wydatek czy poprostu coś innego odmówiło posłuszenstwa??



Awatar użytkownika
perty
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 73
Rejestracja: pt wrz 08, 2006 16:18
Lokalizacja: sulejówek
Kontakt:

Post autor: perty » śr lut 10, 2010 11:10

zobacz jeszcze czy sie wtryski nie zapowietrzyły, poluzuj nakrętki na nich, zakręć rozrusznikiem aż poleci paliwo a potem dokręć, może coś pomoże, u mnie pomogło.



Kruszek9393
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: pn lut 01, 2010 19:44
Lokalizacja: Ostrów Mazowiecka

Post autor: Kruszek9393 » czw lut 11, 2010 17:40

założona została nowa (uzywana ) pompa no i gofer zagadał...
to mogło być pzyczyna, czy to tylko chwilowe rozwiązanie
??



ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki Diesla-problemy dotyczące tylko silników”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 120 gości