Filtr w zbiorniku

TDI, TD, D.... Piszemy tutaj TYLKO O PROBLEMACH Z SILNIKAMI DIESLA!

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

adampiasek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 38
Rejestracja: czw lip 09, 2009 20:18
Lokalizacja: EZG

Filtr w zbiorniku

Post autor: adampiasek » ndz lut 07, 2010 14:02

Mam pytanie czy w Golfie TDI, ciężko jest wyjąć smok ze zbiornika, mam podejrzenie że jest częściowo zapchany, wiem że trzeba odkręcić tą czarną opaske ale co dalej...
Bawiłem się zbiornikiem od Octavi ale benzyny z zewnątrz wygląda podobnie później miałem problem z zakręceniem. Czy budowa smoka jest podobna w Golfie TDI ??



Awatar użytkownika
Kulon
Forum Master
Forum Master
Posty: 1994
Rejestracja: pt cze 15, 2007 15:38
Kontakt:

Post autor: Kulon » ndz lut 07, 2010 14:14

pod kanapą (tylne siedzenia) masz miejsce aby dostać się do urządzenia które znajduje się w baku - odkręcasz blachę pod kanapą i wszystko masz na tacy - 5 minut roboty
Ostatnio zmieniony ndz lut 07, 2010 14:15 przez Kulon, łącznie zmieniany 1 raz.


Jeżeli miewasz problemy z kobietami, to miej na uwadze to, że z problemami trzeba się czasem przespać.
PL
Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

adampiasek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 38
Rejestracja: czw lip 09, 2009 20:18
Lokalizacja: EZG

Post autor: adampiasek » ndz lut 07, 2010 18:59

Wiem, że pod kanapą :) ale czy konstrukcja smoka jest podobna do tego z silnika benzynowego? i czy później bez problemu można wszystko poskładać, w zbiorniku od octavi na etylinke nie mogłem wcisnąć tej grubej gumowej uszczelki.
Ostatnio zmieniony śr lut 10, 2010 19:13 przez adampiasek, łącznie zmieniany 3 razy.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki Diesla-problemy dotyczące tylko silników”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 214 gości