Ładowanie.

TDI, TD, D.... Piszemy tutaj TYLKO O PROBLEMACH Z SILNIKAMI DIESLA!

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

geojacek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: pt sty 29, 2010 10:06
Lokalizacja: Wegrów

Post autor: geojacek » pt sty 29, 2010 10:18

witam wszystkich, od 3 lat mam golfa IV 2003 rocznik 1,9 tdi 101 KM 6 miesięcy temu padł mi alternator a dokładnie regulator napięcia, wymieniłem na nowy, w sylwestra padł ponownie tem nowy bo zalednie siedział 5 miesięcy, wymieniłem go znowu na następny i po 3 tygodniach znowu mi padł. W trakcie uzytkowania pojawiały sie objawy tego tupu ze po uruchomieniu samochodu nieraz nie gasła lampka ładowania od razu tylko po jakims czasie az w koncu wczoraj juz nie zgasła. Dodam jeszcze ze jak wszystko działało to ładowanie było super, w te największe mrozy samochód palił bez problemu. Mam pytanko czy kto kolwiek wie jaka może byc tego przyczyna - dzieki i pozdrawiam


geojacek

Awatar użytkownika
FURMAN TDI
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 457
Rejestracja: wt paź 27, 2009 19:21
Lokalizacja: zachód

Post autor: FURMAN TDI » pt sty 29, 2010 12:55

U mnie jest tak, że jak silnik wchodzi na wyższe obroty (np. przy wyprzedzaniu) radyjko tak jakby nie chciało się dać zagłuszyć i głośniej gra to taki bajer żeby silnik nie zagłuszał radia czy jak :grin: ze światłami nie zauważyłem tego :bajer:



kompan
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 284
Rejestracja: wt cze 17, 2008 00:18
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: kompan » pt sty 29, 2010 19:37

To funkcja radia, która nazywa się GALA


Do sprzedania parę części do MK4 (Boczki bagażnika (hatchback), popielniczka tył, przycisk otwierania klapki paliwa, filtr paliwa 1.9TDI MANN, gumy stabilizatora FEBI, blenda nad radio, korek wlewu paliwa.

Awatar użytkownika
FURMAN TDI
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 457
Rejestracja: wt paź 27, 2009 19:21
Lokalizacja: zachód

Post autor: FURMAN TDI » pt sty 29, 2010 21:27

kompan pisze:To funkcja radia, która nazywa się GALA
:shock: poważnie?



Zablokowany

Wróć do „Silniki Diesla-problemy dotyczące tylko silników”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 174 gości