peknieta szklanka

TDI, TD, D.... Piszemy tutaj TYLKO O PROBLEMACH Z SILNIKAMI DIESLA!

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

malinakks
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 19
Rejestracja: sob sty 03, 2009 19:41
Lokalizacja: korczyna
Kontakt:

peknieta szklanka

Post autor: malinakks » czw sty 28, 2010 19:37

Witam
Mam taki problem- miałem problemy przy tych mrozach z uruchomieniem silnika golf III 1,9 TD. Kiedy już zapalił to dziwnie chodził, okazało się że trzeba było przestawić rozrząd bo na pompie przeskoczył o trzy zęby(nie było różnicy w kole zamachowym i tym co steruje zaworami bo sprawdzałem i było dobrze). Jak to już zrobiłem to nadal dziwnie chodził. Ściągnąłem znów klawiaturę silnika i zobaczyłem że na jednej szklance nie ma góry i leżała z tyłu. nie jest prosta i do tego pęknięta w połowie i tak jak by zawór w nią uderzył ale jest wygięta w dół a nie do góry. jakie mogą być skutki tego co się stało. chodził tak z pół godziny na pewno. Co mogło się stać z silnikiem w tej sytuacji i jaka przyczyna jest tego Obrazek



Przemek
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2348
Rejestracja: śr lut 28, 2007 20:22
Lokalizacja: CENTRUM DOWODZENIA OSSY
Kontakt:

Post autor: Przemek » czw sty 28, 2010 19:49

malinakks, zużyte szklanki uu tu już problem zawór do sprawdzenia czy go nie powyginało obowiązkowo czyli czeba ściągnąć głowice dać do sprawdzenia koszt ja dałem 80 zł
Ostatnio zmieniony czw sty 28, 2010 19:51 przez Przemek, łącznie zmieniany 1 raz.


LEŚNY PRZYTULAS

malinakks
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 19
Rejestracja: sob sty 03, 2009 19:41
Lokalizacja: korczyna
Kontakt:

Post autor: malinakks » czw sty 28, 2010 20:09

jak patrzyłem na te szklankę pęknięta to ma minimalne pęknięcia na całej powierzchni. boje się że znów mnie będzie kosztowało to znów dużo kasy. a pół roku temu kupiłem nowy silnik bo tak mi gość zrobił zerwany klin na wale.



Przemek
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2348
Rejestracja: śr lut 28, 2007 20:22
Lokalizacja: CENTRUM DOWODZENIA OSSY
Kontakt:

Post autor: Przemek » czw sty 28, 2010 20:12

malinakks, hehehe to tak jak ja dlatego mam 3 już :bigok: :bigok:


LEŚNY PRZYTULAS

malinakks
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 19
Rejestracja: sob sty 03, 2009 19:41
Lokalizacja: korczyna
Kontakt:

Post autor: malinakks » czw sty 28, 2010 20:22

jak teraz to coś poważnego to go siekierą potraktuje bo mam pecha do tego samochodu

[ Dodano: 28 Sty 2010 20:08 ]
a czego można się spodziewać w silniku po takim pęknięciu



ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki Diesla-problemy dotyczące tylko silników”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 211 gości