Mitsubishi Canter

TDI, TD, D.... Piszemy tutaj TYLKO O PROBLEMACH Z SILNIKAMI DIESLA!

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

lukasz_bliw
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 460
Rejestracja: pn kwie 02, 2007 21:37
Lokalizacja: Wysoka/Wrocław

Mitsubishi Canter

Post autor: lukasz_bliw » pn sty 25, 2010 23:33

Mam problem - chciałbym wymienic filtr ON a takim wynalazku http://www.rossetts.co.uk/Resources/Can ... %20Lge.jpg.

mechanik który je serwisuje twierdzi że po zdjęciu filtra paliwo wraca do zbiornika i jest duzo roboty z odpowietrzeniem. Miał ktoś doczynienia z takim autem ??



Awatar użytkownika
$iwy
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 457
Rejestracja: pt kwie 13, 2007 17:36
Lokalizacja: Prudnik (Opolskie)

Re: Mitsubishi Canter

Post autor: $iwy » pn sty 25, 2010 23:42

lukasz_bliw pisze: mechanik który je serwisuje twierdzi że po zdjęciu filtra paliwo wraca do zbiornika i jest duzo roboty z odpowietrzeniem.
Zmień mechanika-pojechałeś do mechanika czy do piekarza?No nie mogę :helm:
zapewne jak w każdej ciężarówce będą co najmniej 2 filtry odstojnik i ten główny ale żeby się nie wiadomo jak zapowietrzały to nie słyszałem-zalewasz paliwem jak w każdym aucie i wkręcasz-później zostaw niech sobie pochodzi na wolnych obrotach a jak będzie problem to kabina w górę i ile to odpowietrzyć wtryski?



lukasz_bliw
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 460
Rejestracja: pn kwie 02, 2007 21:37
Lokalizacja: Wysoka/Wrocław

Post autor: lukasz_bliw » wt sty 26, 2010 00:06

uwierz ze to jest wynalazek .. do tego nawet zamienników części nie ma tylko wszystko w oryginale... Nie jestem pewien co do dwóch filtrów to jest ciężarówka do 3.5 t


Było MK3 AAZ jest Accord 6 F18b2 i Leon ASV.

Awatar użytkownika
krzysiekj1990
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 268
Rejestracja: wt lip 21, 2009 10:33
Lokalizacja: Iława

Post autor: krzysiekj1990 » wt sty 26, 2010 00:41

A po co wtryski odpowietrzac ja zrobilem to tak nagrzalem silnik bo szkoda pilowac na zimnym zalewasz nowy filtr paliwem odpalasz i but w podloge po chwili spadnie z obrotow i wroci do normy i juz masz odpowietrzony xD :bigok:



ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki Diesla-problemy dotyczące tylko silników”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 213 gości