Passat 2006rok 1.9 TDI 131km pomocy

TDI, TD, D.... Piszemy tutaj TYLKO O PROBLEMACH Z SILNIKAMI DIESLA!

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

maicek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 29
Rejestracja: sob kwie 18, 2009 21:05
Lokalizacja: CZadrów

Passat 2006rok 1.9 TDI 131km pomocy

Post autor: maicek » wt sty 12, 2010 16:51

Witam mój kolega ma passata 2002 rok 1.9tdi 131km! Zaczne od początku co się działo jakiś miesiąc temu były mrozy ropka przymarzła(bo na cpn była jeszcze letnia ropa we wszystkich autach w firmie zamarzła) i auto staneło...Wymianiłem filter paliwa zaankowałem do pełna normalne ropy i było wszytsko ok...Ale teraz po jakimś miesiącu ma jakieś dziwne objawy na wolnych obrotach równo nie chodzi i gaśnie i pózniej nie darady go odpalić... jest jakaś przyczyna? Pomopowtrysk mógł by byż uszkodzony? Pomocy
Ostatnio zmieniony wt sty 12, 2010 16:52 przez maicek, łącznie zmieniany 1 raz.


maicek

Awatar użytkownika
maryjan
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 862
Rejestracja: śr lip 04, 2007 09:04
Lokalizacja: Ostrowite city of country

Post autor: maryjan » wt sty 12, 2010 18:48

maicek, Cos rzeczywiscie nie zapodaje paliwa. Ale czy pompowtrysk to okaze sie dopiero po sprawdzeniu. Na pewno masz w okolicy jakis warsztat z VAGiem, podjedz na diagnoze to naprawde malo kosztuje a biorac pod uwage mozliwa wymiane pompki - zaoszczedzisz bardzo duzo.


Dziki

maicek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 29
Rejestracja: sob kwie 18, 2009 21:05
Lokalizacja: CZadrów

Post autor: maicek » wt sty 12, 2010 20:28

no tak ale pare dni temu był podłaczany pod kompa(ale tak o bo akurat byłem u znajomego) i zero błedów nic nie wykazało... wczesniej nie wspomniałem o tym jak odpalałem to po odpaleniu jak był zimny chodził nie równo ale dosłownie chwile pozniej chodził już normlanie wymieniłem świece bo myślałem ze to od świec...


maicek

K@mil_mk3
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 447
Rejestracja: sob lut 23, 2008 00:51
Lokalizacja: Warmia i Mazury NO/NNI/NDZ/NOS/NIL
Kontakt:

Post autor: K@mil_mk3 » wt sty 12, 2010 20:36

Nie znam sie bardzo na dieslach a moze zapowietrzony jest układ ? Trzeba odpowietrzyć i sprawdzic moze cos bedzie lepiej.
Ostatnio zmieniony wt sty 12, 2010 20:37 przez K@mil_mk3, łącznie zmieniany 1 raz.



maicek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 29
Rejestracja: sob kwie 18, 2009 21:05
Lokalizacja: CZadrów

Post autor: maicek » wt sty 12, 2010 21:10

K@mil_mk3 pisze:Nie znam sie bardzo na dieslach a moze zapowietrzony jest układ ? Trzeba odpowietrzyć i sprawdzic moze cos bedzie lepiej.
niby takie sa objawy ale to nie bedzie to...
dodam jeszcze ze filtr paliwa wymieniłem wczesniej na nowy po tym jak ropka zamarzła...

[ Dodano: 13 Sty 2010 17:26 ]
pomóżcie!!! Dzisiaj rano to samo grzało świece bardzo długo...a zachwouje sie tak samo jak wcześniej jak było złe paliwo... możliwe ze po tamtym razie została woda jeszcze i sie zbiera w filtrze paliwa?? bo filter wymieniałem po tamtym razie ale jest możliwość ze do nowego filtr znowu dostała sie woda??


maicek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki Diesla-problemy dotyczące tylko silników”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 61 gości