Brak mocy w AFN co to moze byc?

TDI, TD, D.... Piszemy tutaj TYLKO O PROBLEMACH Z SILNIKAMI DIESLA!

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

blejd
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 65
Rejestracja: pn sty 28, 2008 10:44
Lokalizacja: Piastów

Brak mocy w AFN co to moze byc?

Post autor: blejd » ndz lip 12, 2009 21:25

Witam wszystkich, mam taki problem mianowicie ostatnio mi sie spalil zarnik od xenonow i postanowilem go wymienic, a przy okazji wymiany zdemontowalem grill i lampy i pochowalem przetwornice, wyczyscilem tez przy okazji filtr powietrza. wszystko zlozylem ladnie pieknie odpalam wszystko okej, ruszam a on tak zamulony jak nie wiem, do 60km/h rozpedza sie z 5 min... wie ktos jaka moze byc przyczyna????



Awatar użytkownika
scols11
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 285
Rejestracja: ndz lut 17, 2008 18:03
Lokalizacja: Jaslo

Post autor: scols11 » ndz lip 12, 2009 21:51

Moze od przeplywki wtyczki nie podpioles jak czysciles filter powietrz (tak na marginesie filter sie wymienia)


,,Kto się pyta jest głupcem przez chwilę, ten który się nie pyta jest głupcem przez całe życie."

blejd
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 65
Rejestracja: pn sty 28, 2008 10:44
Lokalizacja: Piastów

Post autor: blejd » ndz lip 12, 2009 21:54

tez tak myslalem ale podpielem, na poczatku mi wezyk od podcisnienia sie rozlaczyl myslalem ze to to ale jednak nie, filtr mam K&N i jego sie czysci ;)

[ Dodano: 13 Lip 2009 13:16 ]
może ktoś wie co to może być za przyczyna??? dodam ze mam zamontowanego boxa i nie jestem pewien czy wszystko jest okej przy przepływomierzu bo jeden kabelek który powinen isc do kostki przepływomierza jest przecięty i zlutowany z kabelkiem idącym bezposrednio do boxa... tak powinno byC>????

[ Dodano: 16 Lip 2009 14:50 ]
temat zamkniety ;] zrobione jak sie okazalo kabelek przy wtyczce od przeplywki trzeba bylo polutowac i wszystko okej gofer smiga jak malyna ;]



Awatar użytkownika
Tzighan
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 48
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 09:19
Lokalizacja: Piła
Kontakt:

Post autor: Tzighan » pn gru 14, 2009 00:28

Joł, rozumiem że K&N'a masz stożek? Jak to w końcu jest ze stożkami w TDI, bo czytałem już wielokrotnie, że przepływki od tego siadają?

Z góry dzieki


Tzighan

Mój goferek:
[url]http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=130434[/url]
[img]http://images21.fotosik.pl/28/f649346d0807a928.jpg[/img]

ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki Diesla-problemy dotyczące tylko silników”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 222 gości