czasem dziwnie odpala cd.

TDI, TD, D.... Piszemy tutaj TYLKO O PROBLEMACH Z SILNIKAMI DIESLA!

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

MARTINEZ1027
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 216
Rejestracja: pt lut 06, 2009 22:46
Lokalizacja: podkarpacie

czasem dziwnie odpala cd.

Post autor: MARTINEZ1027 » wt gru 08, 2009 22:59

witam!
generalnie chodzi o to ze autko dziwnie czasem odpala tak jak by chcial a mial problem z tym , raz odpala od strzału a raz musi pokrecic ze 2-3 obroty rozrusznikiem i zalapie ,i w zasadzie to nie ma roznicy czy jest ciepły czy zimny juz brałem pod uwage ze paliwo sie cofa do baku ...pislalem juz o tym na forum ale zauwazylem jeszcze jedna wazna rzecz co do tego zjawiska.

No i autko teraz stoi ze 3 tyg. i odpalalem raz na tydzien i za kazdym razem odpala od strzału idealnie ! wiec wyeliminowalem cofanie sie paliwa . czy mam racje ??

wic co to moze byc do chol....! prosze o jeszcze jakies sugestie. pozdrawiam



Awatar użytkownika
kwietek
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 779
Rejestracja: pt paź 10, 2008 23:11
Lokalizacja: Kraków

Post autor: kwietek » śr gru 09, 2009 21:51

Jeśli masz na pompowtryskach czasem takie objawy dają jak mają za małe ciśnienie (objawy zużycia), ale można to skorygować w mapie u każdego kto się tym zajmuje, jeśli się dogadasz to po przystępnej cenie.



MARTINEZ1027
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 216
Rejestracja: pt lut 06, 2009 22:46
Lokalizacja: podkarpacie

Post autor: MARTINEZ1027 » śr gru 09, 2009 22:30

kwietek pisze:Jeśli masz na pompowtryskach czasem takie objawy dają jak mają za małe ciśnienie (objawy zużycia), ale można to skorygować w mapie u każdego kto się tym zajmuje, jeśli się dogadasz to po przystępnej cenie.
rozumiem . a jaka to kwota wchodzi w grę?? moze sie tym zajmujesz ??

i napisz mi jeszcze jak VAGiem sprawdzic cisniene na pompkach ...? która grupa to jest ?

dzieki pozdrawiam



Awatar użytkownika
Haki
_
_
Posty: 6070
Rejestracja: czw paź 16, 2008 18:10
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Haki » czw gru 10, 2009 00:00

MARTINEZ1027 pisze:
kwietek pisze:Jeśli masz na pompowtryskach czasem takie objawy dają jak mają za małe ciśnienie (objawy zużycia), ale można to skorygować w mapie u każdego kto się tym zajmuje, jeśli się dogadasz to po przystępnej cenie.
rozumiem . a jaka to kwota wchodzi w grę?? moze sie tym zajmujesz ??

i napisz mi jeszcze jak VAGiem sprawdzic cisniene na pompkach ...? która grupa to jest ?

dzieki pozdrawiam
http://www.motofocus.pl/news,4994,pompo ... styka.html :bajer:


Miarą inteligencji człowieka-jest umiejętność szukania w Google

MK IV Variant AGR NAPĘDZANY przez ON

perki
...
...
Posty: 2363
Rejestracja: wt gru 09, 2008 10:18
Lokalizacja: Zagłębie

Post autor: perki » czw gru 10, 2009 00:08

tez mam pytanko ;) czasem moj mk 4 110 odpala tez dziwnie ( zawsze za 1 strzalem , po 1 sekundowym przkreceniu kluczyka , jednak wydaje mi sie jak by w ciagu tej sekundy na 2 razy odpalal , ) dodam iz przy minus 10 raz tak jest a raz odpala w 0,5 sekundy . przytym jest taki wlasnie odlglos delikatnego odpalenia i za chwile jak by cos sie zatrzeslo w silniku. Choc moze jestem przewrazliwiony juz ;d



Awatar użytkownika
Haki
_
_
Posty: 6070
Rejestracja: czw paź 16, 2008 18:10
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Haki » pt gru 11, 2009 20:36

perki pisze:tez mam pytanko ;) czasem moj mk 4 110 odpala tez dziwnie ( zawsze za 1 strzalem , po 1 sekundowym przkreceniu kluczyka , jednak wydaje mi sie jak by w ciagu tej sekundy na 2 razy odpalal , ) dodam iz przy minus 10 raz tak jest a raz odpala w 0,5 sekundy . przytym jest taki wlasnie odlglos delikatnego odpalenia i za chwile jak by cos sie zatrzeslo w silniku. Choc moze jestem przewrazliwiony juz ;d
Gratuluje refleksu i tego ,że potrafisz w ciągu 1s odróżnić ,że auto inaczej odpala :rotfl:


Miarą inteligencji człowieka-jest umiejętność szukania w Google

MK IV Variant AGR NAPĘDZANY przez ON

perki
...
...
Posty: 2363
Rejestracja: wt gru 09, 2008 10:18
Lokalizacja: Zagłębie

Post autor: perki » pn gru 14, 2009 09:09

a nie uslyszysz jak raz odpala od strzalu a raz slychac maly "bulgot" trwajacy chwilke i dopiero odpala. chyba ze to normalne



Awatar użytkownika
marcin999
Forum Master
Forum Master
Posty: 1129
Rejestracja: wt wrz 19, 2006 12:40
Lokalizacja: LJA/LU

Post autor: marcin999 » pn gru 14, 2009 10:13

perki, Albo masz coś kompletnie pochrzanione w tym aucie, albo szukasz dziury w całym. Stawiam na to drugie.


SPRZEDAM: Przełącznik zespolony kierunków i wycieraczek wersja z kompem golf IV
Pompa wody prawie nowa silnik AHF (ALH,ASV,AGR)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki Diesla-problemy dotyczące tylko silników”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 102 gości