ALH problem z moca PROSZE O SZYBKA ODPOWIEDZ

TDI, TD, D.... Piszemy tutaj TYLKO O PROBLEMACH Z SILNIKAMI DIESLA!

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
anton:-)
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 644
Rejestracja: wt maja 09, 2006 17:11
Lokalizacja: woj. Lubelskie - Włodawa
Kontakt:

ALH problem z moca PROSZE O SZYBKA ODPOWIEDZ

Post autor: anton:-) » pn gru 07, 2009 20:41

Witam wszystkich mam mały problem z autem kolegi otóz sytuacja przedstawia sie nastepujaca:

Pekł pasek rozrzadu w tym golfie i pogieło wszystkie zawory pobiło hydraulike i skrzywiło wałek wiec nie wygladało to dobrze ale kolega postanowił ratowac silniczek wiec posprawdzałem korbowody i tłoki czy ok i załozyłem nowe pierscienie(bo łykał juz olej) głowica przeszła kompletna reanimacje + nowy wałek wiec silniczek został poskładany na nowych gratach po montarzu rozrzadu i odpowiednim nagrzaniu auta +80sC ustawiłem Kat wtrysku i zdawało by sie ze jest wszystko ok auto pali od strzała jak ciepły ale mała niespodzianka podczas wyjazdu z garażu auto wkreca sie z ledwoscia na 2500 tys obr. wiec :goof: troche sie zdenerwowałem no i po podłaczeniu vaga zadnych błedów wszystko tip topowo z racji tego ze nie mogłem wyjechac z garazu i sprawdzic przepływki to porzyczyłem od kolegi z innego auta pom załozeniu sprawnej przepływki zoonk dalej lipa zaworek n75 sprawny bankowo sztanga od turbiny pracuje podczas rozruchu wiec generalnie wszystko ok a tu lipsko :panna:
Jest jeszcze jedna rzecz która mnie niepokoi ze na wyswietlaczu w aucie widnieja cyferki ze w danym momencie na wolnych obrotach przy 1000tys obr auto pali 52L ON to chyba cos nie tak.

Rozkładam juz rece i nie mam zieloniego pojecia coz mam jeszce sprawdzic wiec prosze o pomoc


G R U P A L U B E L S K A

Awatar użytkownika
mateo86
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 239
Rejestracja: śr sty 14, 2009 14:27
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: mateo86 » pn gru 07, 2009 22:52

Jak ja odpalę auto i wyjadę tylko z garażu lub tylko kilka metrów to też mi pokazuje 52L, które wraz z przejechanymi metrami spada i jest to za każdym razem gdy odpale auto czy zimne czy ciepłe i wszystko jest ok.



Awatar użytkownika
anton:-)
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 644
Rejestracja: wt maja 09, 2006 17:11
Lokalizacja: woj. Lubelskie - Włodawa
Kontakt:

Post autor: anton:-) » wt gru 08, 2009 18:59

dzisiaj zauwazyłem ze jak silnik jest zimny to bardzo ciezko sie wkreca na obroty i dochodzi max do 2000 tys a jak osiagnie juz temp 90st to wkreca sie do 4000 ale z bardzo bardzo wielkim tdudem jak zyje jeszce takich komedi nie widziałem :grrr:


G R U P A L U B E L S K A

Awatar użytkownika
kwietek
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 779
Rejestracja: pt paź 10, 2008 23:11
Lokalizacja: Kraków

Post autor: kwietek » wt gru 08, 2009 19:32

Ja bym sprawdził czy rozrząd się nie przesunął. Miałem coś takiego wprawdzie we Fiacie, ale też żadnych błędów nie było. Rozrząd był przestawiony "tylko" o 1 ząbek... Po nastawieniu wyskoczyło kilka błędów, skasowaliśmy je i Brava śmiga do tej pory
Ostatnio zmieniony wt gru 08, 2009 19:33 przez kwietek, łącznie zmieniany 1 raz.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki Diesla-problemy dotyczące tylko silników”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 151 gości