Dziwny odgłos przy przyśpieszaniu

TDI, TD, D.... Piszemy tutaj TYLKO O PROBLEMACH Z SILNIKAMI DIESLA!

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

neox
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 110
Rejestracja: wt mar 04, 2008 22:43
Lokalizacja: Kraków

Dziwny odgłos przy przyśpieszaniu

Post autor: neox » pt paź 16, 2009 11:32

Co to może być ?
Wciskam gaz do oporu na 2 biegu auto przyśpiesza i puszczam gaz np. przy 2600 obrotów i słyszę z tyłu auta takie puuuuuuułczh. Coś jak blow off tylko że z wydechu :chytry: Teraz jak jest zimno na zewnątrz to cały czas jest coś takiego w lecie nie było nic słychać.



Katalizator wycięty i zrobiony oil catch tank.
Golf ALH 140 KM 0.216 230 tyś
Logi wzorowe.


Potrzebujesz programu, korekty do MSA15, EDC15V czy EDC15P ? Twój diesel źle odpala? Pisz PM...

neox
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 110
Rejestracja: wt mar 04, 2008 22:43
Lokalizacja: Kraków

Post autor: neox » sob paź 17, 2009 00:02

belcho99 pisze:szuaknie dziury w całym, moze któreś łożysko, tłumik nieszczelny lub dolot gdzieś popuszcza. Można wiedzieć co to jest ten oil catch tank? nie spotkałem siez tym jeszcze. . .
Rurka wychodząca z odmy do dolotu została zlikwidowana tzn nie wchodzi już teraz do dolotu tylko do bidonu i dzięki temu nie syfi mi się dolot :food: a w dolocie dziura zaślepiona.


Potrzebujesz programu, korekty do MSA15, EDC15V czy EDC15P ? Twój diesel źle odpala? Pisz PM...

Awatar użytkownika
PinkFloyd
Lord GTI
Lord GTI
Posty: 3551
Rejestracja: wt paź 17, 2006 08:53
Lokalizacja: USA

Re: Dziwny odgłos przy przyśpieszaniu

Post autor: PinkFloyd » sob paź 17, 2009 00:19

neox pisze:Co to może być ?
Wciskam gaz do oporu na 2 biegu auto przyśpiesza i puszczam gaz np. przy 2600 obrotów i słyszę z tyłu auta takie puuuuuuułczh. Coś jak blow off tylko że z wydechu :chytry: Teraz jak jest zimno na zewnątrz to cały czas jest coś takiego w lecie nie było nic słychać.



Katalizator wycięty i zrobiony oil catch tank.
Golf ALH 140 KM 0.216 230 tyś
Logi wzorowe.
Tez mam taki efekt po podnieiseniu ciśnienia doładowania programem i po wycieciu kata- wsio ok :grin: dzwiek idzie z wydechu jak blow off :hmm:



neox
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 110
Rejestracja: wt mar 04, 2008 22:43
Lokalizacja: Kraków

Re: Dziwny odgłos przy przyśpieszaniu

Post autor: neox » sob paź 17, 2009 19:21

PinkFloyd pisze:
neox pisze:Co to może być ?
Wciskam gaz do oporu na 2 biegu auto przyśpiesza i puszczam gaz np. przy 2600 obrotów i słyszę z tyłu auta takie puuuuuuułczh. Coś jak blow off tylko że z wydechu :chytry: Teraz jak jest zimno na zewnątrz to cały czas jest coś takiego w lecie nie było nic słychać.



Katalizator wycięty i zrobiony oil catch tank.
Golf ALH 140 KM 0.216 230 tyś
Logi wzorowe.
Tez mam taki efekt po podnieiseniu ciśnienia doładowania programem i po wycieciu kata- wsio ok :grin: dzwiek idzie z wydechu jak blow off :hmm:
No kata wyciąłem jakiś miesiąc temu jak było ciepło to nic nie było słychać teraz cały czas :D Mnie tam to też nie przeszkadza . POZDRO.


Potrzebujesz programu, korekty do MSA15, EDC15V czy EDC15P ? Twój diesel źle odpala? Pisz PM...

ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki Diesla-problemy dotyczące tylko silników”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 206 gości