Sprzęgło klimatyzacji - jak odkręcić?

TDI, TD, D.... Piszemy tutaj TYLKO O PROBLEMACH Z SILNIKAMI DIESLA!

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

pkabanos
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: pn mar 31, 2008 21:43
Lokalizacja: La Madeleine/Francja

Post autor: pkabanos » pn lip 27, 2009 14:56

Witam, sorki ze tak pozno, jesli ktos jeszzce jest zainteresowany to nie dualo mi sie tego nijak odkrecic, mechanik mymienil mi kompressor, na jakis inny uzywany. U mnie problem byl taki ze wylamane byly zeby na walku i w tarczy, takze nawet jak zalaczylem magnes to mi sie walek obracal, stad ten temat.

Wiec dzieki wszystkim za rady, z tego co widzialem to nietorym one pomogly wiec temat sie przydal:)

Pozdrawiam :bajer:



18Marcin87
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: pn wrz 21, 2009 19:43
Lokalizacja: czekarzewice
Kontakt:

pomocy!!!!!!!!!!! sprzęgło kimatyzacji golf 4

Post autor: 18Marcin87 » pn wrz 21, 2009 20:08

mam pytanie
mam golfa 4 90 km tdi climatronik i jak zapalam samochód to coś tak chrebości, brzęczy jak włączę klimę to przestaje a jak ja wyłączę to znowu zaczyna... mechanik jak wymieniałem rozrząd to mówił że to sprzęgło klimatyzacji... i że nowe 600zł kosztuje a ja patrzyłem na allegro i takie nowe to ok 200zł stoi i teraz nie wiem czy to on mnie chce naciągnąć czy jak a może to nie całe sprzęgło trzeba wymieniać tylko jakieś cewki czy jak ...


z góry dzięki



Awatar użytkownika
andrzejr2006
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 219
Rejestracja: sob mar 24, 2007 20:03
Lokalizacja: Skierniewice

Post autor: andrzejr2006 » pn wrz 21, 2009 22:36

może to byc łożysko koła pasowego sprzęgła cena około 80 zł ale cięzko dostać to łożysko, nic nie wskazuje na cewkę bo z tego co piszesz to sprzęgło załącza, może to być też tarcza sprzęgła kompletne sprzęgło może kosztować nawet ponad 600zł jeżeli bedzie to orginał, wszysyko zależy od jakości i producenta


Obrazek

18Marcin87
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: pn wrz 21, 2009 19:43
Lokalizacja: czekarzewice
Kontakt:

Post autor: 18Marcin87 » wt wrz 22, 2009 19:19

no właśnie mam nadzieje że nie będę musiał wymienić całego kompletnego sprzęgła tylko część tylko którą. Klima działa normalnie, nie zacina się, wiec może nie całe jest do wymiany...



Awatar użytkownika
Metiu93
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 74
Rejestracja: czw sty 26, 2012 15:00
Lokalizacja: Legnica

Sprzęgło klimatyzacji - jak odkręcić?

Post autor: Metiu93 » śr maja 16, 2012 12:51

Mozliwe ze tylko lozysko masz zatarte, nie jestem pewny



ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki Diesla-problemy dotyczące tylko silników”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 106 gości