Cięzko odpala i drży

TDI, TD, D.... Piszemy tutaj TYLKO O PROBLEMACH Z SILNIKAMI DIESLA!

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

ZoRRo1987
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: ndz lip 19, 2009 23:03
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Post autor: ZoRRo1987 » wt wrz 15, 2009 21:51

Przewody mam przeźroczyste, jak pisałem i widać pęcherze powietrza. Jak je widać to co w takiej sytuacji należy wykonać?

Chodziło mi o to co pisałeś wyżej, przewody od zbiornika z płynem chłodniczym (chyba) jeśli dobrze zrozumiałem...

I co z tym białym dymkiem z rury ?
Ostatnio zmieniony wt wrz 15, 2009 21:52 przez ZoRRo1987, łącznie zmieniany 1 raz.



arwam

Post autor: arwam » wt wrz 15, 2009 22:53

ZoRRo1987 pisze:Chodziło mi o to co pisałeś wyżej, przewody od zbiornika z płynem chłodniczym (chyba) jeśli dobrze zrozumiałem...
chodziło mi o przewody paliwowe a czujnik świec żarowych jest na przewodzie chłodniczym.
biały dym jeśli jest w momencie pierwszego wprowadzenia silnika na obroty to turbo zaczyna pluć olejem

jak odrazy po odpaleniu jest biały dymek to najprawdopobniej za późny kąt wtrysku lub świece żarowe



Awatar użytkownika
bogas88
Bog@s
Bog@s
Posty: 495
Rejestracja: pn mar 31, 2008 18:16
Lokalizacja: OstróVW

Post autor: bogas88 » śr wrz 16, 2009 07:43

tak wiem przekaźnik juz jest naprawiony.
a co do dymu to szczerze mówiąc nie mam pojecia, nie zauważywałem żeby byłjakiś dziwny, ale zdecydowałem się na wymiane świec żarowych więc mam nadzieje, że po tym będzie już wszystko ok
ja też mam 1991r i przewody mam nie przeźroczyste czarne, ale wymienie je na przeźroczyste przy wymianie filtra i świec

[ Dodano: 21 Wrz 2009 08:14 ]
filtr paliwa i świece wymienione, wszystko w porządku, świece grzeją sie chwilke po tym auto odpala na dotyk, nie kreci niepotrzebnie :helm:
Ostatnio zmieniony śr wrz 16, 2009 07:45 przez bogas88, łącznie zmieniany 1 raz.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki Diesla-problemy dotyczące tylko silników”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 183 gości