Pytanie w sprawie pompy wtryskowej

TDI, TD, D.... Piszemy tutaj TYLKO O PROBLEMACH Z SILNIKAMI DIESLA!

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

laho
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: sob sie 01, 2009 17:03
Lokalizacja: Jarosław
Kontakt:

Pytanie w sprawie pompy wtryskowej

Post autor: laho » wt sie 11, 2009 20:24

Witam ,
wszytskich zmieniłem pompę wtryskowa wraz z tym łożem poniewż nie moglem dostać pompy takiej jak miałem poprzednio iii mam takie pytanie bo nie dalo przeniesc sie przyspieszacza na pompie czy rano bende miał problemy z zapaleniem go bez tego przyspieszacza?????? bo w poprzedniej pompie miałem elektroniczny albo moze ktoś wie gdzie można kupić taki przyspieszacz i czy woogle jest mozliwe kupno.



Awatar użytkownika
vision
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 734
Rejestracja: ndz lip 01, 2007 15:27
Lokalizacja: warszawa

Re: Pytanie w sprawie pompy wtryskowej

Post autor: vision » wt sie 11, 2009 21:21

laho pisze:Witam ,
wszytskich zmieniłem pompę wtryskowa wraz z tym łożem poniewż nie moglem dostać pompy takiej jak miałem poprzednio iii mam takie pytanie bo nie dalo przeniesc sie przyspieszacza na pompie czy rano bende miał problemy z zapaleniem go bez tego przyspieszacza?????? bo w poprzedniej pompie miałem elektroniczny albo moze ktoś wie gdzie można kupić taki przyspieszacz i czy woogle jest mozliwe kupno.
zależy od stanu motorowni i układu paliwowego , ale teraz to nie , może zimą , ja nigdy tego nie używałem i było git



ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki Diesla-problemy dotyczące tylko silników”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 63 gości