[mk41.9tdi]sprzeglo,skrzynia biegow?

TDI, TD, D.... Piszemy tutaj TYLKO O PROBLEMACH Z SILNIKAMI DIESLA!

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

tomaj
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: śr lip 08, 2009 16:56
Lokalizacja: gruszczyn

[mk41.9tdi]sprzeglo,skrzynia biegow?

Post autor: tomaj » pn lip 20, 2009 10:20

witam wszystkich!klopot ze sprzeglem,bierze na samym dole,zaraz przy podlodze.biegi ciezko wchodza.wsteczny mocno zgrzyta.czego to wina?tarcza?docisk?sprawdzilem wysprzeglik,odpowietrzylem uklad.co zrobic,zeby nie isc za bardzo w koszty?kazda podpowiedz mile widziana.



Awatar użytkownika
PinkFloyd
Lord GTI
Lord GTI
Posty: 3551
Rejestracja: wt paź 17, 2006 08:53
Lokalizacja: USA

Re: [mk41.9tdi]sprzeglo,skrzynia biegow?

Post autor: PinkFloyd » pn lip 20, 2009 10:28

tomaj pisze:witam wszystkich!klopot ze sprzeglem,bierze na samym dole,zaraz przy podlodze.biegi ciezko wchodza.wsteczny mocno zgrzyta.czego to wina?tarcza?docisk?sprawdzilem wysprzeglik,odpowietrzylem uklad.co zrobic,zeby nie isc za bardzo w koszty?kazda podpowiedz mile widziana.
Robisz tescik jedziesz na 1 biegu zatrzymujesz auto wysprzeglasz czekasz min 3 sekundy i właczasz wsteczny jak zazgrzyta- wsteczny nie jest zsynchronizowany to sprzegło xle rozłacza- wina prawdopodobnie docisku lub sprzegła jezeli wysprzeglik ok.



tomaj
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: śr lip 08, 2009 16:56
Lokalizacja: gruszczyn

Post autor: tomaj » wt lip 21, 2009 10:39

cześć PinkFloyd.teścik zrobiłem,zgrzyta,aż serce boli.wszystko zaczęło się od tego,że sprzęgło zaczeło coraz niżej brać.stąd moje podejrzenia co do wysprzęglika i hydrauliki.wymontowałem go,nie widać żadnych wycieków,suchy.chyba,że powinno się inaczej sprawdzać?pozdrawiam



ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki Diesla-problemy dotyczące tylko silników”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 117 gości