Czujnik połozenia wału

TDI, TD, D.... Piszemy tutaj TYLKO O PROBLEMACH Z SILNIKAMI DIESLA!

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
pinoklas
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 50
Rejestracja: pn sty 19, 2009 09:42
Lokalizacja: Strzelce opolskie

Czujnik połozenia wału

Post autor: pinoklas » czw cze 25, 2009 21:10

Witam

Dzisiaj miałem problem z odpaleniem samochodu zaskoczył za 3 razem, zaczeła migać kontrolka swiec żarowych i ecu.Podjechałem do mechanika zczytał błedy okazało sie że czujnik położenia wału czy predkosci dokładnie nie pamietam.Wymienił mi ten czujnik objawy nie ustąpiły i przy odpalaniu zapalała sie kontrolka też esp. usterki nie potrafi usunąć .
Czy ktos z kolegów borykał sie z takim problemem.



wczyz
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 105
Rejestracja: pn cze 13, 2005 18:14
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Post autor: wczyz » czw cze 25, 2009 21:24

Witam. Miałem podobny problem. Ten czujnik"wchodzi" w tulejkę, która u mnie była od góry skorodowana. W ten sposób czujnik był za daleko od wału i można powiedzieć, że go nie widział... Wystarczyło przeciścić tulejkę od góry papierem ściernym, czujnik wszedł głębiej i po sprawie. Spróbuj, może to też taka sytuacja.

Wojtek



Awatar użytkownika
pinoklas
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 50
Rejestracja: pn sty 19, 2009 09:42
Lokalizacja: Strzelce opolskie

Post autor: pinoklas » czw cze 25, 2009 21:37

wczyz pisze:Witam. Miałem podobny problem. Ten czujnik"wchodzi" w tulejkę, która u mnie była od góry skorodowana. W ten sposób czujnik był za daleko od wału i można powiedzieć, że go nie widział... Wystarczyło przeciścić tulejkę od góry papierem ściernym, czujnik wszedł głębiej i po sprawie. Spróbuj, może to też taka sytuacja.

Wojtek
Dzieki kolego bede miał to na uwadze.samochodzik stoi u mechanika innego podobno pracował w serwisie vw w niemczech .jak cos bede wiedział to napisze jak była przyczyna takiego stanu u mnie :(



ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki Diesla-problemy dotyczące tylko silników”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 248 gości