wymiana wachaczy dolnych albo tuleje

TDI, TD, D.... Piszemy tutaj TYLKO O PROBLEMACH Z SILNIKAMI DIESLA!

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

niedziwadek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 21
Rejestracja: ndz mar 29, 2009 11:47
Lokalizacja: dom

wymiana wachaczy dolnych albo tuleje

Post autor: niedziwadek » pt cze 12, 2009 20:33

Witam mam pytanko czy w audiku A4 B5 czy są jakies tuleje na dolnych wachaczach czy moze trzeba je wymienic całe bo cos mi tłucze jak wjade w dziure z prawej strony,ostatnio wymieniłem wchacze z lewej strony ale górne i jest już w pożadku,z góry dziekuje za pomoc



Awatar użytkownika
scols11
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 285
Rejestracja: ndz lut 17, 2008 18:03
Lokalizacja: Jaslo

Post autor: scols11 » pt cze 12, 2009 20:39

Jedź na szarpaki i będziesz wiedział wszystko a nie wymieniał części na ślepo a koszt sprawdzenia zawieszenia auta niewielki około 50 zł a pozatym będziesz widział w jakim stanie są amorki i hamulce :bigok:


,,Kto się pyta jest głupcem przez chwilę, ten który się nie pyta jest głupcem przez całe życie."

niedziwadek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 21
Rejestracja: ndz mar 29, 2009 11:47
Lokalizacja: dom

Post autor: niedziwadek » pt cze 12, 2009 20:39

aha i czy jest możliwość sprwdzenia czy to faktycznie są wachacze do wymiany lub tuleje



Awatar użytkownika
scols11
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 285
Rejestracja: ndz lut 17, 2008 18:03
Lokalizacja: Jaslo

Post autor: scols11 » pt cze 12, 2009 20:51

Jeśli masz coś z luzem to diagnsota i o tym powie :bigok:


,,Kto się pyta jest głupcem przez chwilę, ten który się nie pyta jest głupcem przez całe życie."

niedziwadek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 21
Rejestracja: ndz mar 29, 2009 11:47
Lokalizacja: dom

Post autor: niedziwadek » ndz cze 14, 2009 18:46

jak byłem na przegladzie to mi tylko powiedział że sa do wymiany górne wachacze od strony kierowcy i końcówka drążka a nic nie wspominał o dolnych od strony pasażera,a po za tym myslałem że ktoś mi doradzi jak można sprwdzić samemu bo to że do mechanika można jechać sprwdzić to ja to wiem, tak to bym nie pisał tego tematu na forum



Awatar użytkownika
scols11
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 285
Rejestracja: ndz lut 17, 2008 18:03
Lokalizacja: Jaslo

Post autor: scols11 » ndz cze 14, 2009 20:38

Nie jest mi znane jak mozna sprawdzic elementy metalowo-gumowe bez urzycia szapaków.Jedynie wizualnie czy nie sa gumy popekane ale to nie daje 100% pewnosci czy dany element jest do wymiany. A jechac do mechanika zawsze mozesz i zapłacic czesto za NIC!!


,,Kto się pyta jest głupcem przez chwilę, ten który się nie pyta jest głupcem przez całe życie."

ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki Diesla-problemy dotyczące tylko silników”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 205 gości