Ile jest chłodniczek oleju pod golfem

TDI, TD, D.... Piszemy tutaj TYLKO O PROBLEMACH Z SILNIKAMI DIESLA!

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

MoniaZG
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: czw maja 28, 2009 14:26
Lokalizacja: warszawa

Ile jest chłodniczek oleju pod golfem

Post autor: MoniaZG » czw maja 28, 2009 14:32

Witam, jestem tutaj nowa, nie wiem czy w dobrym dziale piszę ale postanowiłam spróbować, mianowicie mam golfa IV z 2001 1.9TDI 150Ps - seryjnie silnik o oznaczeniu ARL :grin: i moje pytanie ile powinno być pod autem chłodniczek (chyba oleju) chodzi mi o te chłodniczki co są z przodu, bo ja mam jedną :( i nie wiem czy jedną gdzieś zgubiłam przez te Polskie piękne drogi, czy mi ją ukradli w serwisie - wiadomo jak to jest, czy po prostu golfik jej nie miał wcześniej już, czy po prostu powinna być tylko jedna chłodniczka -znajomy miał kiedyś golfa IV też i mówił że powinny być dwie ale pewien nie jest, wieć postanowiłam zapytać o to fachowców pozdrawiam i proszę panowie o pomoc, bo golfik to mój skarb :kwiatek:



vwbolf
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: wt maja 19, 2009 17:04
Lokalizacja: Tomaszów Lubelski
Kontakt:

Post autor: vwbolf » czw maja 28, 2009 14:36

Witam :) chłodnica powietrza jest i jak masz klimę to druga od klimy :)


gdyby nie pomyłki, bylibyśmy bardziej głupi dzisiaj...:]

MoniaZG
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: czw maja 28, 2009 14:26
Lokalizacja: warszawa

Post autor: MoniaZG » czw maja 28, 2009 14:39

vwbolf pisze:Witam chłodnica powietrza jest i jak masz klimę to druga od klimy
Dziękuje kolega za szybką odpowiedź tylko czy mówimy o tych samych chłodniczkach ? bo mi chodzi o te chłodniczki co są pod autem ( zamontowane do podwozia) - a nie z przodu samochodu ( przepraszam jak źle się zrozumieliśmy ) a klime mam.



vwbolf
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: wt maja 19, 2009 17:04
Lokalizacja: Tomaszów Lubelski
Kontakt:

Post autor: vwbolf » czw maja 28, 2009 14:46

jak chodzi o chłodnice oleju to jedna...:) Moim zdaniem pozdro


gdyby nie pomyłki, bylibyśmy bardziej głupi dzisiaj...:]

PiotrusVW
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 319
Rejestracja: śr kwie 25, 2007 12:47
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: PiotrusVW » czw maja 28, 2009 14:46

kolo zderzaka jest IC (podobne do chlodnicy), pozniej duza chlodnica i ewentualnie gdzies oleju ( nie wiem jak to dokladnie jest w ARLu )


[url=http://img197.imageshack.us/my.php?image=golf1.jpg][img]http://img197.imageshack.us/img197/6116/golf1.th.jpg[/img][/url]

vwbolf
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: wt maja 19, 2009 17:04
Lokalizacja: Tomaszów Lubelski
Kontakt:

Post autor: vwbolf » czw maja 28, 2009 14:48

PiotrusVW No tak tak masz racje jest IC tez od klimy i powietrza a od oleju nie moze być ich dwie


gdyby nie pomyłki, bylibyśmy bardziej głupi dzisiaj...:]

Awatar użytkownika
boges74
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 800
Rejestracja: pn sty 17, 2005 23:45
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: boges74 » czw maja 28, 2009 14:48

Z przodu powinnaś mieć dwie chłodnice jedną od płynu drugą od klimatyzacje no i jedną z boku od turbo :bajer: Szukałem w ETCE i nie znalazłem chłodnicy oleju w tym modelu, ale nie mówie że niema :bajer:

[ Dodano: Czw Maj 28, 2009 14:52 ]
MoniaZG pisze:i nie wiem czy jedną gdzieś zgubiłam przez te Polskie piękne drogi, czy mi ją ukradli w serwisie
obydwie opcje bardzo mało prawdopodobne :bigok:
Ostatnio zmieniony czw maja 28, 2009 14:49 przez boges74, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
cosmoo
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 263
Rejestracja: czw wrz 04, 2008 19:58
Lokalizacja: GRW / WG XXXXX
Kontakt:

Post autor: cosmoo » czw maja 28, 2009 20:37

... bo mi chodzi o te chłodniczki co są pod autem ( zamontowane do podwozia) - a nie z przodu samochodu ( przepraszam jak źle się zrozumieliśmy ) a klime mam.
ja mam jedną chłodniczkę przymocowaną do podwozia i o ile dobrze wiem to jest to chłodnica paliwa :grin:



Awatar użytkownika
Bronco
Red Devil
Red Devil
Posty: 216
Rejestracja: wt paź 28, 2008 18:04
Lokalizacja: Półkula Północna

Re: Ile jest chłodniczek oleju pod golfem

Post autor: Bronco » czw maja 28, 2009 20:46

MoniaZG pisze:Witam, jestem tutaj nowa, nie wiem czy w dobrym dziale piszę ale postanowiłam spróbować, mianowicie mam golfa IV z 2001 1.9TDI 150Ps - seryjnie silnik o oznaczeniu ARL :grin: i moje pytanie ile powinno być pod autem chłodniczek (chyba oleju) chodzi mi o te chłodniczki co są z przodu, bo ja mam jedną :( i nie wiem czy jedną gdzieś zgubiłam przez te Polskie piękne drogi, czy mi ją ukradli w serwisie - wiadomo jak to jest, czy po prostu golfik jej nie miał wcześniej już, czy po prostu powinna być tylko jedna chłodniczka -znajomy miał kiedyś golfa IV też i mówił że powinny być dwie ale pewien nie jest, wieć postanowiłam zapytać o to fachowców pozdrawiam i proszę panowie o pomoc, bo golfik to mój skarb :kwiatek:
:gora: Proponuję dobrze się schylić i jeszcze raz dokładnie sprawdzić, co też ten skarb ma pod spodem...
:bajer:


[img]http://kaspertino2.republika.pl/Borowka.jpg[/img]
[url=http://www.motostat.pl/vehicle-stats/22164][img]http://www.motostat.pl/user_images/22164/icon1.png[/img][/url]

Awatar użytkownika
Gobo90
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2197
Rejestracja: sob mar 25, 2006 18:56
Lokalizacja: Świdnik
Kontakt:

Post autor: Gobo90 » czw maja 28, 2009 22:02

ta chodniczka pod autem jest to chłodnica paliwa :) i powinna byc tylko jedna chlodnicy oleju jako takiej w ARLu nei ma jest wymiennik ciepla kolo filtra wszystko jest ok :) ps chłodnicy oleju nie da sie zgubić :0 chyba ze chodzi ci o jakis plastik naprowadzający strumień powietrza na cos :)



Awatar użytkownika
lordman
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 98
Rejestracja: wt lut 28, 2006 12:48
Lokalizacja: PO/NEL

Post autor: lordman » czw maja 28, 2009 22:52

Nie wiem czy dobrze myślę, ale jeśli nic nie kapie i wszystko działa ok to raczej nic poważnego nie zgubiłaś. Jedynie co mogłaś zgubić na polskich drogach to osłona silnika (to chyba norma w samochodach z grupy VAG) chyba że chodzi Ci o czarne zaślepki w przednim zderzaku. Musisz bardziej sprecyzować pytanie. Może jakieś foto..
Ostatnio zmieniony czw maja 28, 2009 22:53 przez lordman, łącznie zmieniany 1 raz.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki Diesla-problemy dotyczące tylko silników”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 223 gości