Nie chce zapalić

TDI, TD, D.... Piszemy tutaj TYLKO O PROBLEMACH Z SILNIKAMI DIESLA!

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
wertyc
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 195
Rejestracja: śr gru 17, 2008 17:17
Lokalizacja: Szczytno
Kontakt:

Post autor: wertyc » pn maja 25, 2009 12:34

Napisz mi kolego gdzie go w ogóle szukać i jak wykręce to na co mam zwrócić uwagę?



ronuch
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 577
Rejestracja: sob gru 30, 2006 16:52
Lokalizacja: jastrzębie zdrój

Post autor: ronuch » pn maja 25, 2009 12:48

bedziesz go mial dokladnie nad zbiornicznkiem plynu hamulcowego - mozesz tez isc po kablu od swiecy zarowej i dojdziesz do takiej malego czarnego pudeleczka - musisz go otworzyc i sprawdzic bezpiecznik czy nie jest przepalony lub urwany! Najlepiej go wykrec bo u mnie wygladal ok a byl urwany pod srobka i nie bylo tego widac.

[ Dodano: 25 Maj 2009 12:55 ]
jesli bedzie uszkodzony to skrec sobie te kable razem i spróbuj zapalic, jak odpali to masz przyczyne- taki bezpiecznik powinienes kupic bez problemu tylko poczytaj na starym na ile amper byl i kup taki sam (ja mialem 80A)


kupie kierownice 3-ramienna do passata 3bg czarna skóra i galke zmiany biegow do skrzyni 6

Awatar użytkownika
wertyc
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 195
Rejestracja: śr gru 17, 2008 17:17
Lokalizacja: Szczytno
Kontakt:

Post autor: wertyc » pn maja 25, 2009 14:59

No jest to pudełeczko o którym mówiłeś.Czy u Ciebie też to tak wygląda?Ten bezpiecznik to ta blaszka skręcona dwoma śrubkami?Faktycznie ta blaszka jest złamana przy śrubce zaznaczyłem na foto.Jeśli nie to to są jeszcze jakieś możliwości?

zdjęcie
Ostatnio zmieniony pn maja 25, 2009 18:16 przez wertyc, łącznie zmieniany 1 raz.



ronuch
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 577
Rejestracja: sob gru 30, 2006 16:52
Lokalizacja: jastrzębie zdrój

Post autor: ronuch » pn maja 25, 2009 21:09

to jest dokladnie ten bezpiecznik- skrec sobie kable do kupy i sproboj zapalic auto - powinno byc ok a potem do sklepu i wymieniaj na nowy ja kupilem 3 szt za 4zl taki mieli zestaw.


kupie kierownice 3-ramienna do passata 3bg czarna skóra i galke zmiany biegow do skrzyni 6

Awatar użytkownika
wertyc
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 195
Rejestracja: śr gru 17, 2008 17:17
Lokalizacja: Szczytno
Kontakt:

Post autor: wertyc » wt maja 26, 2009 16:04

Witam.
Kupiłem dziś i zmieniłem ten bezpiecznik od świec żarowych 80A.Stary bezpiecznik jak i u Ciebie kolego ronuch utlenił się i blisko śrubki złamał.Wielkie dzięki kolego i :pub: się należy za tę pomoc,ale musisz zadowolić się plusikiem.Pozdrawiam.



ronuch
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 577
Rejestracja: sob gru 30, 2006 16:52
Lokalizacja: jastrzębie zdrój

Post autor: ronuch » wt maja 26, 2009 21:08

Cieszy mnie ze moglem podzielic sie swoja wiedza a co najwazniejsze ze komus sie ona przydala - wlasnie poto jest to forum!!!


kupie kierownice 3-ramienna do passata 3bg czarna skóra i galke zmiany biegow do skrzyni 6

ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki Diesla-problemy dotyczące tylko silników”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 195 gości