Po wizycie u mechanika auto umarło :(((

TDI, TD, D.... Piszemy tutaj TYLKO O PROBLEMACH Z SILNIKAMI DIESLA!

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

To_mas
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 8027
Rejestracja: pt gru 02, 2005 00:13
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Post autor: To_mas » śr maja 20, 2009 11:29

co za ludzie :////



smoku114
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 42
Rejestracja: śr sty 24, 2007 21:36
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: smoku114 » śr maja 20, 2009 13:15

Kogoś takiego to tylko powiesić ale takie konowały wszędzie się zdarzają jak byś miał miała czas i ochotę to można by było powalczyć z takim konowałem i dać mu nauczkę ... Czym takim chyba powinien się zając rzecznik praw konsumenta ??...



Awatar użytkownika
owcy2
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 225
Rejestracja: sob wrz 08, 2007 09:48
Lokalizacja: tu i tam

Post autor: owcy2 » śr maja 20, 2009 14:13

Obawiam się że rzecznik praw konsumenta nic tu nie pomoże, a o panach z "BOSCH" service to mówią "rzeźniki" przynajmniej w rzeszowie... :green_fuck:



Awatar użytkownika
PELE
VW Baron
VW Baron
Posty: 3140
Rejestracja: pn wrz 29, 2008 17:29
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: PELE » śr maja 20, 2009 14:19

u Nas we Wrocku też hula taka opinia o serwisantach z BOSCHA, że tną oszukują itp. jedyna metoda to własny zaufany mechanik z polecenia od jakiegoś znajomego, własny znajomy lub z własnych dobrych doświadczeń. ja zauważyłem, że mniejsze warsztaty bardziej się przykładają co im później owocuje w postaci wracającego klienta ( mój przykład ). doświadczeń złych z poprzedniego auta i serwisu BMW jak i również magikow od VW mam kilka ale naszczęscie nie dałem się im naciągnać, zagłębiłem się w temat i na logikę ogarnąłem, że być tak nie może jak mi ktoś sugerował - czytajcie okłamywał...

mimo, że to mego odkop to współczuje właścicielowi mkIII'
mechanik to jakiś pier.... druciaż... bez komentarza, ja bym go pokarał za taką akcję



Krzysiek W.
Forum Master
Forum Master
Posty: 1279
Rejestracja: pn mar 05, 2007 11:06
Lokalizacja: Pisz/Białystok

Post autor: Krzysiek W. » śr maja 20, 2009 14:38

owcy2 pisze:Obawiam się że rzecznik praw konsumenta nic tu nie pomoże, a o panach z "BOSCH" service to mówią "rzeźniki" przynajmniej w rzeszowie...
W Białymstoku też nie są za specjalnie uwielbiani. 8)


Nic już nie będzie takie same.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki Diesla-problemy dotyczące tylko silników”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 135 gości