Uszczelka

TDI, TD, D.... Piszemy tutaj TYLKO O PROBLEMACH Z SILNIKAMI DIESLA!

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
pinoklas
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 50
Rejestracja: pn sty 19, 2009 09:42
Lokalizacja: Strzelce opolskie

Uszczelka

Post autor: pinoklas » wt maja 05, 2009 18:54

Witam

Szukam uszczelki rury intercoolera mam silnik AXR , z tego co widziałem jest ona juz przytarta i przepuszcza troche oleju który kapie na wtyczke lkapy gaszacej dodam ze nie ma tego dużo . Czy można kupić gdzies taką uszczelke może ktos z kolegów już ja wymieniał , rura wchdzi w obudowe klapy gaszacej .



Awatar użytkownika
M_A_N_I_E_K
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 50
Rejestracja: czw lis 27, 2008 19:39
Lokalizacja: Dobre
Kontakt:

Post autor: M_A_N_I_E_K » śr maja 06, 2009 17:30

Na pewno w ASO dostaniesz taka uszczelkę, a gdzie indziej to nie mam zielonego pojęcia



Polak
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 90
Rejestracja: sob maja 03, 2008 10:36

Post autor: Polak » śr maja 06, 2009 18:41

chodzi ci o metalowy oring?? bo ja równiez mam silnik z oznaczniem AXR i mam luzy przez to własnie miedzy rurą a intercoolerem i przez to mi chlapie troche olejem :/ Dzwoniłem do ASO i sie pytałem o to komplet na rure kosztuje 32 zł



Awatar użytkownika
pinoklas
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 50
Rejestracja: pn sty 19, 2009 09:42
Lokalizacja: Strzelce opolskie

Post autor: pinoklas » śr maja 06, 2009 20:42

Polak pisze:chodzi ci o metalowy oring?? bo ja równiez mam silnik z oznaczniem AXR i mam luzy przez to własnie miedzy rurą a intercoolerem i przez to mi chlapie troche olejem :/ Dzwoniłem do ASO i sie pytałem o to komplet na rure kosztuje 32 zł

A co dokładnie wchodzi w skład tego kompletu , ja bym potrzebował uszczelke gumową na metalowej czesci rury z intercoolera i chyba ta metalową spinke która zbezpiecza rure przed wydmuchaniem jej i pełni rolę cybantu w starszych wersjach silnikowych.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki Diesla-problemy dotyczące tylko silników”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 245 gości