Dziwne zachowanie silnika potrzebuje porady

TDI, TD, D.... Piszemy tutaj TYLKO O PROBLEMACH Z SILNIKAMI DIESLA!

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
antojuja
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 413
Rejestracja: pn lut 16, 2009 19:23
Lokalizacja: Konin/WLKP
Kontakt:

Post autor: antojuja » pn kwie 06, 2009 16:16

darko_ch pisze:witam raz jeszcze
mój problem sie jednak nie skończył na włożeniu węża dolotowego i zaciśniecia go opaską metalową. niestety po przejechaniu wywaliło mi znów wąż. zatrzymałem sie skręciłem raz jeszcze na maxa ale po uruchomieniu i nie ma wcale mocy coś przy dodawaniu gazu słychać jakby powietrze gdzieś zasysał. czy olej w rurze dolotowej intercoolera w małej ilości to normalne??
olej to raczej norma zalezy tylko od jego ilosci, mi tez wywalalo weze kiedy turbo za duzo pompowalo czasami mialem notlaufy okazalo sie ze turbo do czyszczenia, dodam moje fotki dla porownania,
BaTToR w pierwszym poscie pisales ze sztango ciezko ci pracuje a wrecz ze nie rusza sie moze w turbinie kierownice zapieczone, sprawdz to



BaTToR
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 36
Rejestracja: śr sty 09, 2008 07:56
Lokalizacja: Świętokrzyskie

Post autor: BaTToR » pn kwie 06, 2009 16:24

Dziękuję za zainteresowanie ale z tego co się orientuję to w AGR niema kierownic w turbinie



Awatar użytkownika
darko_ch
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 37
Rejestracja: pn sty 19, 2009 11:54
Lokalizacja: Konin

Post autor: darko_ch » pn kwie 06, 2009 20:51

tylko że mam silnik AGR bez zmiennej geometrii łopatek więc kierownice nie mogą sie zapiec wszystkie przewody są ok niewielki nalot w intercolerze oleju auto dostaje kopa dopiedo po osągnięciu 3000 tys obrotów startuje jakm muł ale kto rządzi ja czy on? :grin:



ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki Diesla-problemy dotyczące tylko silników”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 163 gości