Chałasująca pompa wspomagania

TDI, TD, D.... Piszemy tutaj TYLKO O PROBLEMACH Z SILNIKAMI DIESLA!

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Neoarti
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 894
Rejestracja: wt lis 01, 2005 20:18
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Chałasująca pompa wspomagania

Post autor: Neoarti » czw mar 26, 2009 19:06

Witam w moim mk4 od wczoraj zaczęła buczek pompa wspomagania nie wiem co jest grane wcześniej cały czas było ok szum jest dość mocny pojawia się przy nawet lekkich *#cenzura#* kierownicy i nasila się wraz z wzrostem obrotów płyn mam na poziomie minimum czy to może być przyczyna ? oczywiście doleję płynu jutro jak go kupię :) a może po prostu kończy się pompa ?
płyn jest zielony rozumiem ze można mieszać oleje tego samego koloru tylko innych firm bo nie pamiętam jakiej poprzednio był firmy ?


NordGlass Diamentowe szyby samochodowe, jak masz problem z szybą wal śmiało na PW :)

PiotrusVW
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 319
Rejestracja: śr kwie 25, 2007 12:47
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: PiotrusVW » czw mar 26, 2009 19:25

niski poziom plynu moze byc przyczyna owego halasowania. Nie pamietam jak to jest ale u siebie odrazu zmienilem plyn, wolalem jednak wcale nie mieszac


[url=http://img197.imageshack.us/my.php?image=golf1.jpg][img]http://img197.imageshack.us/img197/6116/golf1.th.jpg[/img][/url]

LEŚNY LUDEK
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: czw mar 26, 2009 12:37
Lokalizacja: Świętokkrzyskie Góry
Kontakt:

Post autor: LEŚNY LUDEK » czw mar 26, 2009 21:13

witam!!!! jestem nowy. potwierdzam ze mało płyny mój kolega miał tak w passacie. dolaliśmy płyn i jest ok...nawet po zmieszaniu bo nie wiedzielismy jaki byl :grin:



miras 33
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 185
Rejestracja: pn gru 08, 2008 23:44
Lokalizacja: okolice pruszc gd

Post autor: miras 33 » czw mar 26, 2009 21:48

W każdym motoryzacyjnym dostaniecie ten płyn pytajcie o płyn do wspomagania firmy febi jest zielony.To jest z czego pamiętam oryginał polecam jak masz wlany zielony to śmiało lej miesza się.a jeśli chodzi o twoją pompę wspomagania to jak opisujesz to musisz szukać nowej dolanie płynu tu nic nie zmieni :panna:nie regeneruj jej bo różnie to bywa poszukaj uzywki a najlepiej to nowej


mk3 1z+gtb
mitsubishi L200 4x4 było :(
volvo v50 2.0d było
jest a4 b6 S-line

ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki Diesla-problemy dotyczące tylko silników”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 49 gości