Hałasy z silnika w AGR

TDI, TD, D.... Piszemy tutaj TYLKO O PROBLEMACH Z SILNIKAMI DIESLA!

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
darko_ch
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 37
Rejestracja: pn sty 19, 2009 11:54
Lokalizacja: Konin

Hałasy z silnika w AGR

Post autor: darko_ch » czw mar 19, 2009 14:34

Witam!

mam problem z którym borykam sie już z 3 msce. jak odpalam na zimnym silniku coś chrobota przez cały czas po rozgrzaniu mija i nie słychać. wymieniałem napinacz paska alternatora ale to dalej słychać przy ruszaniu szczególnie. Drażni mnie to bo nie wiem nawet skąd dochodzą te dzwięki. czy możliwe że rolka napinacza tak hałasuje czy sprzęgło przy ruszaniu??koło dwumasowe może?

może zna ktoś z Was dobrego mechanika z Konina który jest obstukany w takich sprawach?

Podajcie jak możecie objawy występujące w tego typu zużyciach części
Ostatnio zmieniony czw mar 19, 2009 14:36 przez darko_ch, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
prezes-TDI
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 29
Rejestracja: ndz mar 15, 2009 20:03
Lokalizacja: Slupsk-POMORZE

Post autor: prezes-TDI » czw mar 19, 2009 14:40

KOLESZKO a te dziwne dzwieki to nie piszczenie paska na zimnym silniku?


prezes-TDI

PiotrusVW
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 319
Rejestracja: śr kwie 25, 2007 12:47
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: PiotrusVW » czw mar 19, 2009 14:47

posmaruj nawet woda paski i zobaczysz z czym problem :D


[url=http://img197.imageshack.us/my.php?image=golf1.jpg][img]http://img197.imageshack.us/img197/6116/golf1.th.jpg[/img][/url]

Awatar użytkownika
prezes-TDI
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 29
Rejestracja: ndz mar 15, 2009 20:03
Lokalizacja: Slupsk-POMORZE

Post autor: prezes-TDI » czw mar 19, 2009 14:52

Ja tez borykam sie z podobnym problemem tak samo bylo przed i po wymianie rozrzadu ale moj mechani ktwierdzi ze to norma poprostu te silniki tak maja w swojej naturze i czego bys nie zrobil i tak bedzie piszczec, ale moze byc druga sprawa, to pompa wody jak sie zaciera, tez wydaje dziwne dzwieki jak nie wymieniales to lepiej to zrob bo beda klopoty zazwyczaj jak sie robi rozrzad to obowiazek i trzecia sprawa moga to tez byc lozyska od alternatora

[ Dodano: 19 Mar 2009 13:58 ]
KOLESZKO a te dziwne dzwieki to nie piszczenie paska na zimnym silniku?


prezes-TDI

Awatar użytkownika
darko_ch
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 37
Rejestracja: pn sty 19, 2009 11:54
Lokalizacja: Konin

Post autor: darko_ch » czw mar 19, 2009 15:22

pasek na rozrządzie wymieniłem całego rozrządu nie wymieniałem bo był stanie bdb to skrobanie bo tak tylko nazwać można albo chrobotanie po rozgrzaniu mija więc raczej to nie paski, kolego Prezesie-TDi mowa o sprzęgle alternatora o rolce? pompa wody też??



ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki Diesla-problemy dotyczące tylko silników”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 160 gości