wkręcania sie do max 2tyś ciąg dalszy

TDI, TD, D.... Piszemy tutaj TYLKO O PROBLEMACH Z SILNIKAMI DIESLA!

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

jarciu_T4
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 98
Rejestracja: czw lut 26, 2009 22:19
Lokalizacja: łask

wkręcania sie do max 2tyś ciąg dalszy

Post autor: jarciu_T4 » sob lut 28, 2009 23:00

witam kolegów. wyjołem i rozebrałem to dziadostwo sam. pompiarz dał mi termin za 2 tygodznie i cene od 500pln do 2000 pln. : nie taki diabeł straszny jak go malują myslałem ze tak jak kolega pisał te łopatki które są we wstępnej pompie bedą zapieczone czy coś ale smigają jak nowe polukam tam w srodek poskładam i zobaczymy zawsze do mechaniora zdąrze oddać bądz kupić 2. dajcie jakieś wskazówki na co zwrócić uwage co jak powinno sie zachowywać
. na czymś sie trzeba uczyć
lepiej na swoim jak na czyimś. pozdro..
Ostatnio zmieniony sob lut 28, 2009 23:04 przez jarciu_T4, łącznie zmieniany 1 raz.



arwam

Post autor: arwam » sob lut 28, 2009 23:09

jeśli one bez oporu pacują to będzie chyba w takim układzie zawo regulujący ciśnienie w pompie.
zrób i wrzuć jeszcze fotkę cięgna poruszanego przez dźwignię gazy może w rególatorze jest któraś sprężynka uszkodzona?



jarciu_T4
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 98
Rejestracja: czw lut 26, 2009 22:19
Lokalizacja: łask

Post autor: jarciu_T4 » sob lut 28, 2009 23:20

spoko jutro porobie fotki tak właśnie ucze sie i obczajam dopiero jak to działa sory za marudzenie ale i wielkie dzieki za wszelkie rady od widze poczajonych kolesi a nie jakichs tam którzy to wymien filtr albo daj pompe do regeneracji.. zawsze zdąrze to zrobić a co sie naucze to moje.. ta pompka wstępna jak przykręce tą pokrywke na 2 torksy to nie lata jakos. ale po włorzeniu oski i podłączeniu pod nia wiertarki dopływ wkładam do banieczki z ropka krece ośka sika paliwo do srodka jak dzikie wiec chyba pompuje... te *#cenzura#* pewnie są wysuwane siła odsrodkową .. mam jeszcze takie putanie u góry jest taki trybik i takie 4 wichajstry a ze środka wychodzi czpień tylko to jest odpowiedzialne za dodawanie gazuy czu to okragłe kołko na dole tez sie powinno przesówać????? wielkie dzieki arwam pewnie juz nie jedną pompe rozebraleś punkt ode mnie za pomoc i zainteresowanie i chęc wytłumaczenia



arwam

Post autor: arwam » ndz mar 01, 2009 14:04

jarciu_T4 pisze:gazuy czu to okragłe kołko na dole tez sie powinno przesówać?????
kółka zarówno dolne jak i górne mają siętylko kręcić a nie przesówać
sprawdź ten zaworek bo on jeszcze może powodować takie objawy jak nie zaciąganie paliwa i brak ciśnienia w korpusie pompy

[ Dodano: 01 Mar 2009 13:04 ]
http://images38.fotosik.pl/39/ef507fc26e2ff1d6med.jpg



jarciu_T4
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 98
Rejestracja: czw lut 26, 2009 22:19
Lokalizacja: łask

Post autor: jarciu_T4 » ndz mar 01, 2009 14:21

arwam pisze:kółka zarówno dolne jak i górne mają siętylko kręcić a nie przesówać
nie .chodzi mi o ten trzpień co wystaje z tego trybika gornego z tymi 4 cynglami czy tylko on sie powinien przesować http://www.vwdiesel.net/phpBB/viewtopic ... 92e46b992a zdjecie 23 od dołu z tego opisu ... czy równierz powinno sie przesówać to okrągłe na dole z dziura na ten bolec z mechanizmu sterowania fotka..43 od dołu to kołko miedzy tymi spzynami tez sie pominno przesówac przy dodawaniu gazu czy to tylko dawka????

[ Dodano: 02 Mar 2009 17:26 ]
dzieki za wszelkie podpowiedzi. ale dałem sobie siana z tym badziewiem. koles który miał mi to robić określił sie jasno samo sprawdzenie pompy co znia jest wezmie 150zł pózniej minimum od 500zł do 2000tysi no k...a to bym silnik kupił i jeszcze impreze wyprawił. znajomy załatwił mi pompe bo ma cos w podobie na częsci... ceny jeszcze nie zawołał ale wraziłem ją nawet chłodnicy nie wkładałem bez płynu bez pasków wieloklinowych tylko rozrząd i koło pasowe co by pasek nie spadł... pompe zalałem strzykawką odpalił pryka wkręca sie jest git. teraz tylko poczytac forum ten kąt dobrze ustawic i dawke i po sprawie...cenią sie ci pompiarze oj ceniąą .....



ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki Diesla-problemy dotyczące tylko silników”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 53 gości