passat b6,2006r. 2.0TDI

TDI, TD, D.... Piszemy tutaj TYLKO O PROBLEMACH Z SILNIKAMI DIESLA!

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
muzyk_lebork
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 101
Rejestracja: wt wrz 30, 2008 23:14
Lokalizacja: Lębork
Kontakt:

Post autor: muzyk_lebork » ndz sty 18, 2009 13:23

no robili juz wszystko,i w serwisie VW i w Vtechu,jeździli z podpiętym kompem,wymienili przepływkę i nic a nic,wszystkie parametry turbiny pracują normalnie,więc mam nie małą zagadkę :chytry:



Łukasz Vtech
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: ndz sty 18, 2009 19:19
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: Łukasz Vtech » ndz sty 18, 2009 20:23

Tak już niestety jest jak temat rozmowy zaczyna ktoś, kogo bezpośrednio ten temat nie dotyczy i zeznania czasami nie są zgodne z prawdą. Auto kojarzę, ale powodem wizyty nie była diagnostyka a chiptuning, którego nie wykonaliśmy, bo parametry auta nie były prawidłowe. Klient odjechał twierdząc, że ma kogoś, kto się tym zajmie więc po sprawie. Po jakimś czasie umówił się na pomiar weryfikujący twierdząc, że auto jest naprawione. Pomiar pokazał podobne parametry. Z logów podczas jazdy jakie robiliśmy przy pierwszym wjeździe na rolki, ani po parametrach turbiny, dawek czy przepływki nie można było jednoznacznie stwierdzić co może być powodem takiego spadku mocy i momentu. Moim zdaniem jest tam coś z turbiną, ale ponieważ nie zajmujemy się mechaniką, nie ingerowałem dalej i odesłałem klienta do kogoś, kto zna te silniki i ma zaplecze mechaniczne i w razie konieczności może to naprawić.

pozdr,



Awatar użytkownika
rob555
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 693
Rejestracja: pt paź 06, 2006 11:25
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: rob555 » ndz sty 18, 2009 22:58

A ja mysle ze trzeba sprawdzic walki i naciag pompek :chytry:


Nowa siedziba - GDANSK ul. PRZEMIAN 2 (boczna od starogardzkiej)

http://www.tune-up.pl -Tuning Gdansk

Awatar użytkownika
muzyk_lebork
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 101
Rejestracja: wt wrz 30, 2008 23:14
Lokalizacja: Lębork
Kontakt:

Post autor: muzyk_lebork » ndz sty 18, 2009 23:47

Łukasz Vtech pisze:Tak już niestety jest jak temat rozmowy zaczyna ktoś, kogo bezpośrednio ten temat nie dotyczy i zeznania czasami nie są zgodne z prawdą. Auto kojarzę, ale powodem wizyty nie była diagnostyka a chiptuning, którego nie wykonaliśmy, bo parametry auta nie były prawidłowe. Klient odjechał twierdząc, że ma kogoś, kto się tym zajmie więc po sprawie. Po jakimś czasie umówił się na pomiar weryfikujący twierdząc, że auto jest naprawione. Pomiar pokazał podobne parametry. Z logów podczas jazdy jakie robiliśmy przy pierwszym wjeździe na rolki, ani po parametrach turbiny, dawek czy przepływki nie można było jednoznacznie stwierdzić co może być powodem takiego spadku mocy i momentu. Moim zdaniem jest tam coś z turbiną, ale ponieważ nie zajmujemy się mechaniką, nie ingerowałem dalej i odesłałem klienta do kogoś, kto zna te silniki i ma zaplecze mechaniczne i w razie konieczności może to naprawić.
Napewno pan kojarzy,czarny passat na lęborskich blachach. Rzeczywiście mogło być tak jak pan pisze,bo pierwotnym założeniem był chiptuning ale wykryliście spadek mocy i mówił mi że hamował u was autko. Jeśli są jakieś nieścisłości w mojej wypowiedzi na temat wizyty to przepraszam,ale brat dość chaotycznie to opowiadal i mozliwe ze pomylilem niektore zdarzenia z serwisem VW
rob555 pisze:A ja mysle ze trzeba sprawdzic walki i naciag pompek
Czy jakbym podesłał brata do Was,osobiście do pana bo słyszałem od kolegów z grupy że dobrze się tym zajmujecie,to jest pan w stanie coś zaradzić ??



Awatar użytkownika
doggie
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 10545
Rejestracja: pt lis 23, 2007 00:13
Lokalizacja: GKA
Auto: Cupra Formentor DSG DQ381
Silnik: TSI

Post autor: doggie » pn sty 19, 2009 12:40

muzyk_lebork pisze: Czy jakbym podesłał brata do Was,osobiście do pana bo słyszałem od kolegów z grupy że dobrze się tym zajmujecie,to jest pan w stanie coś zaradzić ??
tak troszkę zmieniając temat, to wydaje mi się, że nie powinniśmy na forum używać "pan/pani" :hmm:



Awatar użytkownika
rob555
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 693
Rejestracja: pt paź 06, 2006 11:25
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: rob555 » pn sty 19, 2009 15:18

Damy rade...nawet silnik rozbierzemy jak trzeba bedzie


Nowa siedziba - GDANSK ul. PRZEMIAN 2 (boczna od starogardzkiej)

http://www.tune-up.pl -Tuning Gdansk

Awatar użytkownika
muzyk_lebork
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 101
Rejestracja: wt wrz 30, 2008 23:14
Lokalizacja: Lębork
Kontakt:

Post autor: muzyk_lebork » pn sty 19, 2009 17:22

rob555 pisze:Damy rade...nawet silnik rozbierzemy jak trzeba bedzie
ok,napisalem bratu zeby sie do was zglosil i zeby powiedzial ze pisalem na forum . czarny passat na GLE

[ Dodano: 20 Sty 2009 15:35 ]
temat można zakmnąć



ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki Diesla-problemy dotyczące tylko silników”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 204 gości