przekładka: zwykły automat -> DSG lub manual 6cio biegowy

TDI, TD, D.... Piszemy tutaj TYLKO O PROBLEMACH Z SILNIKAMI DIESLA!

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

witek-b5

przekładka: zwykły automat -> DSG lub manual 6cio biegowy

Post autor: witek-b5 » pn sty 05, 2009 15:40

Jako, że moja skrzynia automatyczna sie rozsypała nosze się z wymianą jej na DSG lub manuala 6-cio biegowego. Jakie są koszty takiej operacji w przypadku DSG i w przydadklu manuala? Co poza sama skrzynią należy wymienić przy montażu:
1. DSG
2. manuala 6-cio biegowego
?
Posiadam passata b5 1.9tdi 110KM (AFN).



Awatar użytkownika
malutki
Forum Master
Forum Master
Posty: 1051
Rejestracja: śr lis 15, 2006 12:03
Lokalizacja: Opole/Krapkowice
Kontakt:

Post autor: malutki » pn sty 05, 2009 17:48

a dlaczego DSG? z tym to moga byc problemy, bo przypuszczam ze nie tylko skrzynie bedzie trzeba wymienic. koszt moze byc znzaczny bo to nowe skrzynie. ale moze ci sie uda.
szybciej powinno sie dac zalozyc skrzynie 6, i w b5 chyba byly tez takie monotwane


Clarion DXZ958 - Morel Hybrid Integra 402 - Morel 6W - Gladen RS10 - Phoenix Gold Ti600.4 - Phoenix Gold Ti1500.1
Szafa gra :-)

Awatar użytkownika
NEMESIS
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 401
Rejestracja: sob mar 19, 2005 17:48
Lokalizacja: TRICITY
Kontakt:

Post autor: NEMESIS » pn sty 05, 2009 20:59

malutki pisze:a dlaczego DSG? z tym to moga byc problemy, bo przypuszczam ze nie tylko skrzynie bedzie trzeba wymienic. koszt moze byc znzaczny bo to nowe skrzynie. ale moze ci sie uda.
szybciej powinno sie dac zalozyc skrzynie 6, i w b5 chyba byly tez takie monotwane
Skrzynie 6 założysz jak założysz wózek przedni od skrzyni 6 bo mocowania łap są inne..można to obejść ..przespawując mocowania ale to już rzeźba...swoją drogą nie wiem jak ten Twój AFN się bedzie sprawował..czy da rade pokrecić skrzynke 6..były one montowane w PDkach..niby zbliżone konie... :chytry: ..ale inne konie :grin: założyłem kiedyś klientowi 6 do 110 w mk4 ..i sensacji nie było..dopiero po wirusie jakoś dawało rade !! Jak dla mnie ..kombinacja !! Ale klient ma rację !! :rotfl: :pub:



Awatar użytkownika
malutki
Forum Master
Forum Master
Posty: 1051
Rejestracja: śr lis 15, 2006 12:03
Lokalizacja: Opole/Krapkowice
Kontakt:

Post autor: malutki » pn sty 05, 2009 23:05

NEMESIS, czyli sie nie mylilem, dac sie da ale nie ma bardzo sensu,tak ?? :grin:


Clarion DXZ958 - Morel Hybrid Integra 402 - Morel 6W - Gladen RS10 - Phoenix Gold Ti600.4 - Phoenix Gold Ti1500.1
Szafa gra :-)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki Diesla-problemy dotyczące tylko silników”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 148 gości