regeneracja koła dwumasowego MK4

TDI, TD, D.... Piszemy tutaj TYLKO O PROBLEMACH Z SILNIKAMI DIESLA!

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

woj-tek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 257
Rejestracja: ndz gru 21, 2008 00:13
Lokalizacja: Wyszogród
Kontakt:

Post autor: woj-tek » czw gru 25, 2008 16:05

to na pewno się nie znasz jest tam dużo elementów o których nie chce mi sie teraz pisać mogą hałasować ale u tej koleżanki hałasuje skrzynia bo koło dwumasowe nie pracuje tak jak powinno .

[ Dodano: 25 Gru 2008 15:13 ]
przerabiałem tematy z kołem niejednokrotnie . zakładałem także sztywne koła zamiast dwumasówki do kilku silników . zapoznaj się z budową takiego koła i zobaczysz ile tam jest sprężyn przekładek elementów łożyskowanych które mogą nawet ostro tłuc , ale dodaje że u koleżanki odzywa się skrzynia u mnie jest dokładnie tak samo bo zastosowałem koło sztywne do mk4 2003 130 tdi i pewnie je wyciągne ale to nie teraz jeszcze. Pozdrawiam Wojtek.



alanchef
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: czw gru 25, 2008 23:30
Lokalizacja: szczecin

Post autor: alanchef » czw gru 25, 2008 23:47

witam wszystkich milosnikow golfa 4 :)zaczne od tego ze wyjechalem z rana samochodem z domu dojechalem do pracy i wszystko ze skrzynia bylo oki ,po jakims czasie wsiadlem do srodka i chcialem cofnac do tylu bieg wteczny wogle mi nie wchodzil jak wbijalem go to mi jechal do przodu!troche dziwne zatem myslalem ze mam problem tylko ze wstecznym ale dopiero potem uswiadomilem sobie ze jak wbilem niby jedynke i dalem gazu to silnik gasl niewiem co z nim jest czu moze z was sie to juz komus przydazylo ????sa podejrzenia ze ciegna mi pospadaly ??albo jakis linki ??hmm prosze o pomoc lub chociaz o jakis wskazowki pozdrawiam .



sebawrze
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: czw mar 04, 2010 15:33
Lokalizacja: Poznań

Post autor: sebawrze » czw mar 04, 2010 15:40

W kwestii regeneracji kół dwumasowych polecam warsztat Sprzęgło - Service z Poznania.

Regeneracja kół dwumasowych



yvonne278
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: wt sie 09, 2011 17:25

Re: regeneracja koła dwumasowego

Post autor: yvonne278 » wt sie 09, 2011 21:01

Firma Saja w Kożuchowie od lat zajmuje się profesjonalnie regeneracją sprzęgieł i kół dwumasowych. Są uczciwi, nie ma mowy o naciąganiu klienta, dają pełną gwarancję na wykonywane usługi. Bez żadnego ryzyka możesz zaoszczędzić duże pieniądze!!
Adres:ul. Moniuszki 26
Miejsc.67-120 Kożuchów
tel. Łukasz: 783034441
tel. Bartek: 609633644



yvonne278
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: wt sie 09, 2011 17:25

Re: regeneracja koła dwumasowego MK4

Post autor: yvonne278 » śr sie 10, 2011 15:49

magda/fajna pisze:banda chamów, nie polecam nikomu, mechanior w gumowcach. Miasto Kożuchów - lubuskie. Totalna kicha.
Na innym forum znalazłam podobną opinię: "znalazłem magika w okolicach zielonej góry - miejscowość KOŻUCHÓW - http://katalog.autoteam.pl/ciszka-a-reg ... ,SFM8.html . Ten przyjął to rozpieprzone koło od partaczy z poznania ale sam się okazał nie gorszym partaczem"

W Kożuchowie są dwie firmy zajmujące się regeneracją, a przepaść między ich usługami jest kolosalna!! Zupełnie inną jakość usług oferuje firma Saja Kożuchów, na ul. Moniuszki 26. Na zdjęciach, filmach na stronie internetowej jest wszystko opisane. Jak wygląda zepsute, a jak po ich regeneracji. Przekonajcie się sami.

dwumasowki.pl



Awatar użytkownika
wesol
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 9231
Rejestracja: śr sie 13, 2008 14:01
Lokalizacja: Goleniów

regeneracja koła dwumasowego MK4

Post autor: wesol » śr sie 10, 2011 17:31

puki co umnie obie DM maja sie dobrze a przynajmniej napewno ta w golfiorze. Szarik jak cos to pierwszy bedzie robiony. Na 100% bede zakladał jesli sie wysypie jednomas valeo chyba ze cos wymysle podobnego jak w tych 228mm od 1Z bo jest cień szansy ze cos sie da zrobić. Z naczy sie jest pewna mozliwosc tylko ze to przejscie na Jm bedzie wymagalo zalozenie 228 mm sprzegla i zamach jednomasowy ma 8 otworow do przykrecenia do walu korbowego. Czyli trzeba bedzie te 8 otworów zaspawac i wywiercic na wiertarce rewolwerowej nowych 6 szt w odpowiedniej odleglosci. Troszke zachodu z tym i koszty pewnie wyjda cos kolo 1000 zl wiec nie wiem czy JM valeo za 1300 nie bedzie lepszy.


Touran bls+ oraz dwa razy Touran cayc+ to

Awatar użytkownika
GMS
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 702
Rejestracja: pn sie 11, 2008 00:51
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

regeneracja koła dwumasowego MK4

Post autor: GMS » śr sie 10, 2011 22:26

to chyba jakiś żart w czym ty chcesz te otwory zaspawać i wiercić , w kole zamachowym ?? :kac:



ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki Diesla-problemy dotyczące tylko silników”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 214 gości