wyciek płynu w okolicach czujnika temp.

TDI, TD, D.... Piszemy tutaj TYLKO O PROBLEMACH Z SILNIKAMI DIESLA!

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

kamykgs1
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 49
Rejestracja: pt wrz 08, 2006 21:16
Lokalizacja: kwn

wyciek płynu w okolicach czujnika temp.

Post autor: kamykgs1 » wt lis 04, 2008 19:01

witam! mam takie pytanko, wymieniłem niedawno czujnik temp cieczy, i od tego czasu cieknie mi płyn, nowy oring, nowy "skobel" - to zabezpieczenie trzymające czujnik. czujnik siedzi mocno, na siłe go cięzko ruszyć , jednak po dluzszej trasie wywala go i przy okazji płyn też. slyszalem cos o jakims króćcu, ale gdzie to jest i co?? czy to moze byc przyczyna??

pozdrawiam :kufel:



Awatar użytkownika
Marcin_87
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 383
Rejestracja: wt paź 30, 2007 13:06
Lokalizacja: Opatów

Post autor: Marcin_87 » wt lis 04, 2008 19:06

kruciec to ta plastikowa cześć w która wsadzasz w czujnik



kamykgs1
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 49
Rejestracja: pt wrz 08, 2006 21:16
Lokalizacja: kwn

Post autor: kamykgs1 » wt lis 04, 2008 23:36

dzieki kolego, to pewnie to do wymiany, nie orientuje sie ktos jak to wymienic ile kosztuje itp??



Awatar użytkownika
czyzaczek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 354
Rejestracja: czw paź 30, 2008 10:21
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: czyzaczek » czw gru 11, 2008 12:41

Marcin_87 napisał że króciec plastykowy??????


hmmm, ja wymieniałem czujnik u siebie w MKIV i nic plastykowego tam nie widziałem ( nie czułem) oprócz zawleczki do czujnika......



Na moje to raczej będzie tak: (zakładając że kupiłeś czujnik dobrej firmy a nie jakąś podróbę na Allegro):

Podwinął ( przekręcił, przekrzywił ci się ORING!!!! Wymieniałem czujnik u siebie i u ojca w Pasku (90KM) i on po zabezpieczeniu nie siedzi bardzo sztywno, raczej można nim tak dziwnie lekko poruszać, miałem wrażenie że coś jest nie tak..... Ale nie cieknie ani u mnie ani u ojca.....



Więc sprawdź najpierw to lub kup dobry czujnik :)




Pozdro......


Life is Ride, Ride is Life!

<b>DIAGNOSTYKA VAG</b> -----POZNAŃ-----Kontakt przez PRIV.

Awatar użytkownika
Cinek
_
_
Posty: 1738
Rejestracja: ndz lis 28, 2004 14:52
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Post autor: Cinek » czw gru 11, 2008 14:22

czyzaczek pisze:Wymieniałem czujnik u siebie i u ojca w Pasku (90KM) i on po zabezpieczeniu nie siedzi bardzo sztywno, raczej można nim tak dziwnie lekko poruszać, miałem wrażenie że coś jest nie tak..... Ale nie cieknie ani u mnie ani u ojca.....
jak czujnik siedzi w oringu grubym na 4mm to nie ma dziwne że sie rusza. ale zawleczka go trzyma i nie wypada.
jest opcja że zawleczka jest źle wsadzona, dlatego wypada, bo ona taka dziwna jest


viewtopic.php?f=86&t=432970 końca nie ma nigdy...

ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki Diesla-problemy dotyczące tylko silników”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 191 gości