grzalka wody do td

TDI, TD, D.... Piszemy tutaj TYLKO O PROBLEMACH Z SILNIKAMI DIESLA!

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

zun
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 60
Rejestracja: śr sie 06, 2008 19:02
Lokalizacja: bielsko / ustroń

Post autor: zun » ndz paź 19, 2008 21:51

A mi np najbardziej chodzi o to , zeby jak wejde do autka to bylo cieplutko ;) Oczywiscie bonus w postaci takiej , ze szybciej mozemy butowac i ze silnik mnie cierpi tez jest , ale tak jak ktos to juz tutaj zauwazyl to detal - skoro silnik zrobil 300.000 bez tego i ma sie dobrze , to raczej juz nie znacznie obnizymy jego zuzycie w ten sposob ;) ale zawsze to cos.

Natomiast efekt wchodzenia do nagrzanego auta w zimie jest bezcenny :bigok:


Mam do sprzedania pompę bez LDA

To_mas
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 8027
Rejestracja: pt gru 02, 2005 00:13
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Post autor: To_mas » ndz paź 19, 2008 22:03

zun pisze:Natomiast efekt wchodzenia do nagrzanego auta w zimie jest bezcenny :bigok:
Ciekawi mnie jak długo będziesz używać tej grzałki. parenaście razy i Ci sie odechce.



Awatar użytkownika
twardy
Forum Master
Forum Master
Posty: 1736
Rejestracja: pt lis 25, 2005 00:29
Lokalizacja: Lubin-Gorzelin
Kontakt:

Post autor: twardy » pn paź 20, 2008 06:52

zun pisze:Oczywiscie bonus w postaci takiej , ze szybciej mozemy butowac i
aleś niecierpliwy :goof:
każdy może zrobić jak chce ale gdybym miał wydać
euglen pisze:grzałka + kable ok. 450 zł firma DEFA
to wolałbym dołożyć i kupić jednak webasto i odpalać auto z pilota :bigok: pozdr.

[ Dodano: Pon Paź 20, 2008 06:52 ]
odpalać webasto oczywiście :grin:


10mm+1,3bara=1VSTD :-)

zun
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 60
Rejestracja: śr sie 06, 2008 19:02
Lokalizacja: bielsko / ustroń

Post autor: zun » pn paź 20, 2008 08:17

To_mas pisze: Ciekawi mnie jak długo będziesz używać tej grzałki. parenaście razy i Ci sie odechce.
Mialem Transita z takim patentem. Kilka lat temu , jak byly wielkie mrozy. Uzywane codziennie - -20 stopni na zewnatrz a ja wchodzilem do cieplego auta z rana. Od razu sie chcialo do pracy jechac ;) Jestem cieplolubny , juz przy takich temperaturach jest mi źle póki sie pasek nie rozgrzeje klne na czym świat stoi :(

Pozatym mnie to bedzie kosztowac nie wiecej niz 50 pln ;) A webasto to jednak dosc kosztowna sprawa ;)

Ale kazdy robi jak lubi , przeciez nikogo do tego nie przekonuje - kolega zalozyl temat , ja mu troszke poradzilem i tyle ;)


Mam do sprzedania pompę bez LDA

ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki Diesla-problemy dotyczące tylko silników”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 61 gości