1Z szarpie i porady z forum nie pomagają

TDI, TD, D.... Piszemy tutaj TYLKO O PROBLEMACH Z SILNIKAMI DIESLA!

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

DAB
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 36
Rejestracja: czw maja 01, 2008 16:37
Lokalizacja: Ruda Śląska

Post autor: DAB » wt lip 08, 2008 20:02

Cześć gofer...daj znać czy pomogło.....pozdro



gofer79
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: pt gru 28, 2007 00:27
Lokalizacja: poznań

Post autor: gofer79 » pn lip 14, 2008 12:37

DAB Pomogło. Auto smiga jak nowe. Osobiście to nie widzę, żeby coś było wymienione, ale nie jestem mechanizatorem. Okazało sie też, że kabelek który idzie do n108 i który podejrzewałem o przetarcie jest jednak cały i nie był wymieniany. Tak czy siak, zapłaciłem 400 ale wszystko OK. Szybko, sprawnie..tylko drogo. Aha, podobno jeszcze poprawili złączkę od przepływomierza. Pozdrawiam i powodzenia. Ja ma nadzieję, że mojego uda się sprzedać.



Awatar użytkownika
Stecko
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 129
Rejestracja: ndz lut 11, 2007 21:14
Lokalizacja: Strzegom/Slough
Kontakt:

Post autor: Stecko » wt paź 14, 2008 19:45

witam

Widze ze niektorym si eudalo:) moj dalej swiruje czasami. Ostatnia moja diagnoza to ze szarpie przy deszczowej pogodzie... ale dzis mnie zadziwil- pogoda ladna a ten szaleje- ale zauwazylem ze tylko gdy temp silnika dochodzi do 90st na zimnym jest ok... jakies rady? gdzie znajde pome vacum w silniku 1z- zdjecie mile widziane:) Nastawnik raczej ok - odpinalem koste i dalej szarpal, stukanie we wtrysk tez nie pomoglo choc lekko szarpal gdzy uderzalem w niego ale znowu miernikiem i ok.... ehhh meczy mnie juz ten golfik...



vwgolf fan
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 144
Rejestracja: ndz gru 04, 2005 12:49
Lokalizacja: zgorzelec

Post autor: vwgolf fan » wt paź 14, 2008 21:39

u mnie jest podobnie - też mi szarpie jak popada deszcz. na vagu wyskakuje mi błąd czujnika obrotów silnika. kiedys poruszałem wtyczką od tego czujnika i na jakis czas szarpanie ustało jednak ostatnio znowu zaczęło się to samo. podejrzewam że to cos z przewodami,moze jest jakieś zwarcie od wilgoci,coś może nie łączyć itp.

nie długo postaram sie sprawdzić czujnik obrotów silnika i dam znac co z tego wyjdzie - wtyczka od niego znajduje sie obok wtyczki od wtrysku sterującego a sam czujnik jest koło filtra oleju
Ostatnio zmieniony wt paź 14, 2008 21:41 przez vwgolf fan, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
Gacekk
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 372
Rejestracja: sob mar 01, 2008 03:26
Lokalizacja: Iława
Kontakt:

Post autor: Gacekk » ndz sty 11, 2009 11:58

U mnie pomogła wymiana n75, może spróbuj go przeczyścić.


MK2 ABF --- 16vT
Passat B4 2.0 16V ABF -- było
Polo 68cf2 1.6 ABU z CBR carbs -- było
Golf mk2 Turbo AWX/ARL, 0.216, ecu AFN, FMIC, soft by TUNE-UP ---- było
Jetta mk2 GT 16V PL na digi 2 ---- było
Passat B3 1.9TD AAZ seria ---- było

ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki Diesla-problemy dotyczące tylko silników”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 224 gości