Zapowietrzony uklad paliwowy ...

TDI, TD, D.... Piszemy tutaj TYLKO O PROBLEMACH Z SILNIKAMI DIESLA!

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
koczyk
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 257
Rejestracja: śr lis 08, 2006 10:52
Lokalizacja: Gdańsk - Grudziądz
Kontakt:

Zapowietrzony uklad paliwowy ...

Post autor: koczyk » sob cze 28, 2008 23:49

Witam, mam problem ze swoim mk4 TDI mialem malo paliwka i ledwo sie dokulalem na stacje musial sie zapowietrzyc uklad bo w przewodzie od filtra do pompy jest pelno powietrza az sa momenty ze nie ma w ogole paliwa i idzie samo powietrze niby diesle same sie odpowietrza ale u mnie jakos to nie dziala podobno pomaga zalanie autka prawie do pelna a jak nie pomaga to przedmuchanie wezy co ida do filtra sprezarka ... dajcie jakies rady jak mam to teraz odpowietrzyc bo autem nie idzie jechac pozdrawiam :okej:



Awatar użytkownika
bora gdz
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 187
Rejestracja: pt maja 16, 2008 23:38
Lokalizacja: Grudziądz - Lotnisko
Kontakt:

Post autor: bora gdz » ndz cze 29, 2008 10:29

koczyk u mnie jak był rozrząd robiony to mechanik normalnie zdjął z filtra te dwa wężyki, paliwo sie lało, potem normalnie je założył bez żadnego odpowietrzania i auto zapierdziela... a w wężyku czasem mam powietrze a czasem nie mam... także u ciebie może to coś innego...

jakoś nie moge wypatrzyć twojego czarnucha na rządzu :pub:

czy juz go sprzedałeś?...
Ostatnio zmieniony ndz cze 29, 2008 10:30 przez bora gdz, łącznie zmieniany 1 raz.


[url=http://www.spritmonitor.de/en/detail/405752.html][img]http://images.spritmonitor.de/405752.png[/img][/url]

http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=171775

http://pl.youtube.com/watch?v=x11ngwf7C1Q

Awatar użytkownika
jarorlit
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 201
Rejestracja: śr kwie 05, 2006 22:52
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: jarorlit » ndz cze 29, 2008 22:09

poluzuj przewody wtryskowe (miedzy pompa, a wtryskami), obloz czyms by wsiakala wyciekajaca ropa i krec przez chwile rozruszikiem.
Pompe (szczegolnie jak nie jest juz nowa) jesli jest mocno zapowietrzona tylko w ten sposob odpowietrzysz.



Awatar użytkownika
koczyk
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 257
Rejestracja: śr lis 08, 2006 10:52
Lokalizacja: Gdańsk - Grudziądz
Kontakt:

Post autor: koczyk » pn cze 30, 2008 21:18

jarorlit pisze:poluzuj przewody wtryskowe (miedzy pompa, a wtryskami), obloz czyms by wsiakala wyciekajaca ropa i krec przez chwile rozruszikiem.
Pompe (szczegolnie jak nie jest juz nowa) jesli jest mocno zapowietrzona tylko w ten sposob odpowietrzysz.
musze sprawdzic ten sposob wiem ze przy wymianie nic nie trzeba robic ale u mnie sam nie chce sie odpowietrzyc mam jeszcze 2 opcje ze albo dostal sie jakis syf z baku jak mialem bardzo malo paliwa albo moze gdzies zaciaga sprobuje tego sposbu jak pomoze to bedzie git :bigok



Awatar użytkownika
zenekz
-
-
Posty: 83
Rejestracja: czw paź 21, 2010 16:21
Lokalizacja: Lubelskie

Zapowietrzony uklad paliwowy ...

Post autor: zenekz » sob gru 04, 2010 13:35

Witam. Nie chce zakładać nowego tematu więc napiszę tu.(Jeśli nie tu powinienem to sorry :) ) Golf II Silnik 1,6 jp zabrakło paliwa, po dolaniu wszystko ok , pojechał dalej. Następnego dnia przejechał kawałek i zgasł tak jakby brakowało paliwa , odpaliłem i ok, ale za chwilę to samo czy samo odpowietrzenie pompy pomoże?? Brak mi pomysłow. Może Wy coś pomożecie??



Awatar użytkownika
bongo
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7767
Rejestracja: sob wrz 17, 2005 19:58
Lokalizacja: Londyn
Kontakt:

Zapowietrzony uklad paliwowy ...

Post autor: bongo » sob gru 04, 2010 15:03

zenekz, filtr wymień,pewnie jak zassał z samego dna farfocle to zabiło filtr.



Awatar użytkownika
zenekz
-
-
Posty: 83
Rejestracja: czw paź 21, 2010 16:21
Lokalizacja: Lubelskie

Zapowietrzony uklad paliwowy ...

Post autor: zenekz » sob gru 04, 2010 17:45

najbardziej dziwi mnie to że przejade np. ok 10km i jest ok a za chwilę znów ma "czkawke" spada z obrotów i w przewodzie widac powietrze. dziwne nigdy mi się wcześniej takie coś nie zrobiło



ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki Diesla-problemy dotyczące tylko silników”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 162 gości