Bierze olej

TDI, TD, D.... Piszemy tutaj TYLKO O PROBLEMACH Z SILNIKAMI DIESLA!

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

vagin5

Post autor: vagin5 » czw maja 01, 2008 22:50

oj panie kolego takie ilości to nie uszczelniaczami zaworów. to wyższa filozofia zjechanych pierścieni ściągających. dla pewności jeszcze zrób próbę olejową , by sprawdzić czy pierścienie uszczelniające nie przepuszczaja za wiele i czy głowica jest dobra, jeśli będą przepuszczały pierścienie uszczelniające to i bedzie pobierał olej.



anfar
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 28
Rejestracja: wt paź 09, 2007 20:20
Lokalizacja: prawie Zamosc

Post autor: anfar » pt maja 02, 2008 12:07

Bierze olej

Witam. Q wszystkim koledzy juz wspomnieli. Ja radziłbym jeszcze obejżec dokładnie silnik czy nie ma wycieków np.na uszczelnieniach wału korbowego z obu stron sil, na uszczelkach miski olejowej lub pokrywy wałka rozrządu oraz na uszczelnieniu wałka pośredniego.Pozdrawiam



Feniks333
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 69
Rejestracja: pt lut 01, 2008 21:55
Lokalizacja: Piątek

Post autor: Feniks333 » pt maja 02, 2008 15:13

Jedyny wyciek (spod pokrywy zaworów) już zlikwidowałem. Narazie żadnych innych wycieków nie zauważyłem.

Powiedzcie mi coś więcej o próbie olejowej, bo nie do końca wiem jak ją wykonać.

Zobaczymy może jednak będę miał to szczęście i narazie pierścieni nie trzeba będzie wymieniać, a jeżeli nie to trudno co się poradzi.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki Diesla-problemy dotyczące tylko silników”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 203 gości