Obieg wody = overheating

TDI, TD, D.... Piszemy tutaj TYLKO O PROBLEMACH Z SILNIKAMI DIESLA!

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

gudri
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 13
Rejestracja: pn paź 29, 2007 12:01
Lokalizacja: Poznan

Obieg wody = overheating

Post autor: gudri » sob kwie 26, 2008 19:04

Witam!!!
mam teraz mechaniora w domu,powiedzial ze musze wyszlifowac glowice bo to przyczyna przegrzewania(temperatura 90 C caly czas),wymienil termostat,powiedzial ze pompa wody jest ok,ryra od wody do gory jest goraca a na dole zimna wiec co mam myslec o tym???!!!wentylatory dzialaja bo jak wsadzila drut w kostke(taki skobel to zaczely dzialac) ale cos mi tu nie pasuje,co ma glowica do obiegu wody?(oej czarny jak powinien byc,nie kakao)
Prosze o szybkie odpowoedzi jak mozna!!!

Bardzo dziekuje z gory

Gudri
Ostatnio zmieniony sob kwie 26, 2008 19:41 przez gudri, łącznie zmieniany 1 raz.



gudri
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 13
Rejestracja: pn paź 29, 2007 12:01
Lokalizacja: Poznan

Post autor: gudri » ndz kwie 27, 2008 14:09

dzieki za odpowiedzi,mechanior narazie wyciagnol termostat i bede jezdzil bez do czsu kupna nowego,generalnie wszystko juz ok,mialem tez wyciek wody z takiego rozgalezienia wezy ale wymienil i jest si.Prawdopodobnie termostat siadl bo bylo za malo wody,kontrolka mi migala co jakis czas i dolewalem wody ale po chwili znowu zaczynala ale tem. byla 90c wiec to troche zaniedbalem i zaczely sie pojawiac dziwne dzwieki z pod glowicy jak byl goracy,jakby cykanie glosne,to przez to ze nie bylo chlodzenia i olej sie rozzedzil i popychacze zaczely halasowac,teraz juz nie ma halasu i wszytko jest w normie.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki Diesla-problemy dotyczące tylko silników”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 56 gości