Podejrzany dzwięk

TDI, TD, D.... Piszemy tutaj TYLKO O PROBLEMACH Z SILNIKAMI DIESLA!

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
cortez
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: pn maja 07, 2007 20:46
Lokalizacja: Wrocław/Czernica

Post autor: cortez » pt mar 28, 2008 22:46

Witam. Miałem podobny problem z takim zardzewiałym przewodem (wydaje mi się, że to dokładnie ten sam). Otóż po poszukiwaniach udało się go odnaleźć dopiero w ASO, gdyż praktycznie nie występuje ów przewód w formie "używanej" (po prostu jest on prawie zawsze zardzewiały). Jego nazwa to "Przewód pompy wodnej [A] (028121065K)" a jego cena to "tylko" drobne 180,20 zł. Było to jednak we wrześniu zeszłego roku więc może ceny uległy zmianie ;). Pozdrawiam!



Awatar użytkownika
Czerwień
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 51
Rejestracja: sob mar 01, 2008 17:59
Lokalizacja: Kościerzyna
Kontakt:

Post autor: Czerwień » sob mar 29, 2008 00:23

no ja na itercars znalazlem z tym ze do silnika 1y i azz... przewod niemal ze identyczny tylko nie ma mocowania tej kostki z przewodami... bodajze tej przy pompie wtryskowej:) Mialem juz sobie wymyslone ze odetne to od mojej zardzewialej i przyspawam do tej z intercars... niestety nie bylo takiej potrzeby poniewaz moj dobry znajomy pospawal mi to za przyslowiowe 0.5l:P walczył z tym ponad godzine bo byla prawie w kazdym miejscu zgnita.. Ale załatał to profesjonalnie. Dziś załozyłem i zalałem płynem... nic nie ucieka i wszystko ladnie szczelnie:) Golfik stal dosyc dlugi czas bez płynu i dzis odpalił troche ciezek niz to zawsze bywa lecz wiekszego kłopotu nie bylo. czy to normalne ze troche gorzej odpali po dłuzszym postoju??



ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki Diesla-problemy dotyczące tylko silników”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 212 gości