Czy mozna odlaczyc wstepne grzanie swiec po otwarciu drzwi

TDI, TD, D.... Piszemy tutaj TYLKO O PROBLEMACH Z SILNIKAMI DIESLA!

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

PROGRAF
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 63
Rejestracja: pn cze 04, 2007 00:25
Lokalizacja: płock

Czy mozna odlaczyc wstepne grzanie swiec po otwarciu drzwi

Post autor: PROGRAF » wt mar 25, 2008 14:11

chciałem zapytac czy w silniku AAZ mozna odłaczyc to wstępne podgrzewanie swiec gdy otwiera sie drzwi czyli zrobic tak jak jest w innych samochodach

mysle o tym bo mam wrażenie że coś sie u mnie chrzani z tym wynalazkiem

bo gdy wejde do samochodu i szybko go odpale to pali
ale gdy wejde do samochodu i po chwili przekrece zapłon i jak sie kontrolka zarowych nie zapali to i fura nie chce zagadac

pozdro
Ostatnio zmieniony wt mar 25, 2008 23:26 przez PROGRAF, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
munior
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2307
Rejestracja: sob lis 03, 2007 20:53
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: munior » wt mar 25, 2008 22:25

też mnie wk........ał ten" patent "z podgrzewaniem po zamknięciu drzwi bo na początku o nim niewiedziałem i wilokrotnie grzałem swieczki nic o ty nie wiedząc...jak się tylko dowiedziałem to odłączyłem tzn.dostałem się do czujnika w słupku odpiołem te przewody od czujnika ..i jest normalnie ...acha lampka oświetlenia wnetrza niebędzie działac po otwarciu tych drzwi


Sprzedam : Czysciutki ori nastawnik HDK z każdą wtyczką wystepujacą w tdi ,Tuningowy komputer 16 i 8 bit ,części do ecu 16 i 8 bit .Uszczelnioną pompę wtryskową do tdi ,wszystkie części do pomp vp37 ,dezaktywuję immo w sterownikach 1,9 tdi 028906021,038906018

Jonas
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 52
Rejestracja: śr sie 29, 2007 23:08
Lokalizacja: z domu

Post autor: Jonas » wt mar 25, 2008 22:47

a jak rozpoznac czy cos takiego sie posiada? wystepuje to tylko w silniku AAZ? I moze nie bardzo rozumiem , ale w czym to przeszkadza?



Awatar użytkownika
untaztood
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 312
Rejestracja: pn cze 19, 2006 17:04
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: untaztood » śr mar 26, 2008 02:20

munior pisze:też mnie wk........ał ten" patent "z podgrzewaniem po zamknięciu drzwi bo na początku o nim niewiedziałem i wilokrotnie grzałem swieczki nic o ty nie wiedząc...jak się tylko dowiedziałem to odłączyłem tzn.dostałem się do czujnika w słupku odpiołem te przewody od czujnika ..i jest normalnie ...acha lampka oświetlenia wnetrza niebędzie działac po otwarciu tych drzwi
Buhaha, ten patent mnie rozbroił :-)
Ale lepiej byłoby chyba drzwi na stałe zaspawać i wsiadać przez pasażera ;)



PROGRAF
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 63
Rejestracja: pn cze 04, 2007 00:25
Lokalizacja: płock

Post autor: PROGRAF » śr mar 26, 2008 19:12

munior pisze:też mnie wk........ał ten" patent "z podgrzewaniem po zamknięciu drzwi bo na początku o nim niewiedziałem i wilokrotnie grzałem swieczki nic o ty nie wiedząc...jak się tylko dowiedziałem to odłączyłem tzn.dostałem się do czujnika w słupku odpiołem te przewody od czujnika ..i jest normalnie ...acha lampka oświetlenia wnetrza niebędzie działac po otwarciu tych drzwi
a konkretnie to gdzie jest ten czujnik

w słupku przednim
a moze niżej gdzies koło bezpieczników ???



Awatar użytkownika
munior
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2307
Rejestracja: sob lis 03, 2007 20:53
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: munior » śr mar 26, 2008 22:17

to ten sam czujnik który zapala oswietlenie wewnatrz po otwarciu drzwi,jest w słupku srodkowym od strony zamka...


Sprzedam : Czysciutki ori nastawnik HDK z każdą wtyczką wystepujacą w tdi ,Tuningowy komputer 16 i 8 bit ,części do ecu 16 i 8 bit .Uszczelnioną pompę wtryskową do tdi ,wszystkie części do pomp vp37 ,dezaktywuję immo w sterownikach 1,9 tdi 028906021,038906018

PROGRAF
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 63
Rejestracja: pn cze 04, 2007 00:25
Lokalizacja: płock

Post autor: PROGRAF » śr mar 26, 2008 22:43

dzieki



ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki Diesla-problemy dotyczące tylko silników”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 184 gości