Proszę o ocenę logów, błąd 575. 1Z automat

TDI, TD, D.... Piszemy tutaj TYLKO O PROBLEMACH Z SILNIKAMI DIESLA!

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
fiLc
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 79
Rejestracja: ndz paź 14, 2007 23:33
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: fiLc » ndz sty 20, 2008 23:52

Witam,
udalo mi sie przeczyscic przeplywke i N75 (zalozenie originalnych opasek na wezyki chyba trwalo najdluzej z tego wszystkiego)...przejechalem sie pare km ale roznicy nie czuje (poniewaz jak juz pisalem dotad raz wpadl mi w taki prawdziwy notlauf) jutro wracm do Berlina to go przegonie na autobahnie-tutaj za bardzo nie ma gdzie (ostatnio nie wiele brakowalo i bym zintegrowal dzika z chlodnica).
Logow niestety nie moglem zrobic poniewaz zmarla mi moja kotka i dzien mialem wykreslony z kalendarza.
Zrobie w polowie lutego.
Dzieki jeszcze raz opinie i pomoc,pozdrawiam!


Meine Variat TDI
[b][url]http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=142122[/url][/b]

adasiek
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 88
Rejestracja: wt lip 24, 2007 00:52
Lokalizacja: Podlasie
Kontakt:

Post autor: adasiek » pn sty 21, 2008 02:36

fiLc pisze: (ostatnio nie wiele brakowalo i bym zintegrowal dzika z chlodnica).
a ja niestety zintegrowałem ostatnio dzika z bokiem mojego passata, a dokładniej to on się zintegrował (do wymiany zderzak, lampa, halogen, błotnik, drzwi kierowcy, listwy z całego boku, maskę udało sie uratować)... a ścierwo dalej pobiegło



Awatar użytkownika
fiLc
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 79
Rejestracja: ndz paź 14, 2007 23:33
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: fiLc » pn sty 21, 2008 14:46

No wlasnie-to jest bol jak ci wyskoczy taki kaban :grrr: ...dzis wracajac do Berlina dalem mojemu goferkowi w palnik zeby zobaczyc czy czyszczenie dalo jakis efekt..Vmax 170, ale trzeba dodac ze wialo prosto w morde :grrr: -ostatnio lecial 180!

Jedno pytanie czy kat wtrysku ma wplyw jedynie na odpalanie czy sa jeszcze inne faktory???
(u mnie 65)
Czytalem jak sie go ustawia-tyle ze mam automata i nie wiem jak ustawic kolo zebate zeby dostac sie do tych srubek.....???
Ostatnio zmieniony pn sty 21, 2008 15:05 przez fiLc, łącznie zmieniany 1 raz.


Meine Variat TDI
[b][url]http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=142122[/url][/b]

ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki Diesla-problemy dotyczące tylko silników”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 213 gości