Zle pracuje po wymianie rozrzadu

TDI, TD, D.... Piszemy tutaj TYLKO O PROBLEMACH Z SILNIKAMI DIESLA!

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
PST
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 68
Rejestracja: ndz wrz 09, 2007 12:11
Lokalizacja: Mysłowice
Kontakt:

Re: Zle pracuje po wymianie rozrzadu

Post autor: PST » sob sty 19, 2008 19:45

wyczol444 pisze:Witam dzisiaj odałem autko do warsztatu na wimianę paska rozrządu i oleju po odebraniu auta i odpaleniu silnik strasznie pracował słychać było jakies stuki i wogóle przedtem silnik pięknie pracował moi zdaniem pomylili sie w ustawieniach i cos przesuneli na rozrządzie jednak 3 razy sprawdzali i podobno jest dobrze co może byc przyczyną złej pracy silnika???
ja też oddałem auto do wymiany rozrządu(tydzień po tym jak je kupiłem) i jak odebrałem to bardzo głośno chodzi na wyższych obrotach, mechanik mówił że wszystko ok bo dłuższej kłótni pojechałem do domu żeby sam to sprawdzić i nic nie znalazłem dopiero na drugi dzień zauważyłem że jak zdejmował puszkę od filtra powietrza to ułamał kawałek, ale oczywiście jak pojechałem do niego to się nie przyznał. Rzecz jasna, że już więcej do niego nie przyjechałem.



wyczol444
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 70
Rejestracja: pt kwie 13, 2007 15:35
Lokalizacja: malbork

Post autor: wyczol444 » sob sty 19, 2008 22:01

co do paska alternatora to mam załozony boscha jeden gość mi powiedział że nalezy poluzować troche śruby od alternatora i troche pojeździć a pasek sam sie ułoży i wtedy mozna dociagnąć. nie naciągałem paska samą spręzyna ale również ręką i dopiero kontrowałem jest on dośćmocno napięty



ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki Diesla-problemy dotyczące tylko silników”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 132 gości