Cofa sie paliwo

TDI, TD, D.... Piszemy tutaj TYLKO O PROBLEMACH Z SILNIKAMI DIESLA!

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

FYM
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 37
Rejestracja: sob lut 19, 2005 11:43
Lokalizacja: Mazury
Kontakt:

Post autor: FYM » śr mar 15, 2006 12:49

....mam bardzo podobne objawy...pojechalem dzis rano do serwisu bosh no i powiedzieli mi tam ze jak by ta oś w pompie była nieszczelna to by poprostu ciekła podczas jazdy ..i zapowietrzała układ podczas postoju jesli nie widać wycieków to powinno być ok (z ośką) a poza tym przestawiłmi kąt wtrysku i wyregulował dawkę...zobaczymy co to bedzie jutro rano...



snorbert
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: śr mar 01, 2006 12:53
Lokalizacja: Starachowice
Kontakt:

Post autor: snorbert » śr mar 15, 2006 13:39

PO 1 chłopy- NI KŁUCTA SIĘ !!!!!!!!:)
w sumie to dopóki nie zlikwiduję problemu to na 100% nie bedzie wiadomo co było, więc jak do tej pory kazdy ma rację-jak nie całą to częsciowo, bo przyczyn moze byc jak w zyciu kilka...

....mam bardzo podobne objawy...pojechalem dzis rano do serwisu bosh no i powiedzieli mi tam ze jak by ta oś w pompie była nieszczelna to by poprostu ciekła podczas jazdy ..i zapowietrzała układ podczas postoju jesli nie widać wycieków to powinno być ok (z ośką) a poza tym przestawiłmi kąt wtrysku i wyregulował dawkę...zobaczymy co to bedzie jutro rano...
FYM -monituj mój kłopot kolo i dawaj znak co u Ciebie pomaga,
jak tylko znajde chwile czasu też walę do warsztatu, bo już mi cycki opadają


pozdrawiam Norbert

Glenio
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 45
Rejestracja: sob gru 10, 2005 09:32
Lokalizacja: Zamość
Kontakt:

Post autor: Glenio » pt mar 17, 2006 14:59

mi jak zaczęło się cofać paliwko to niestety skończyło sie regeneracją pompy..:(


http://video.google.pl/videoplay?docid=8479397213116023566 prezentacja mojego golfika

raptorr
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 71
Rejestracja: czw wrz 29, 2005 19:53
Lokalizacja: bialystok

Post autor: raptorr » śr kwie 12, 2006 22:13

Hey
I jak się ten problem rozwiązał?

Mam identycznie > im dłuzej auto stoi tym dluzej trzeba krecic rozrusznikiem zeby odpalil :( Po nocy nawet 2min...
Świece ok, filtr wymieniony, a cholerne paliwo dalej się cofa. A zaczelo nagle, po prostu pewnego ranka zaczal ciezko odpalać, bez zadnych wczesniejszych ostrzezen :(

To coś w pompie, tak? Da się to samemu zrobić, bo kasy nie ma i dobrze by było zrobić to jak najtaniej. Proszę o rady

Pozdrawiam



BruceLee30
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 873
Rejestracja: pt lis 05, 2004 14:18
Lokalizacja: Jelenia Góra
Kontakt:

Post autor: BruceLee30 » czw kwie 13, 2006 11:23

w kazdym motoryzacyjnym mozna nabyc paliwowy zaworek zwrotny koszt ok 25 zl i zamontowac w odpowiednie miejsce, trzeba zmierzyc tylko srednice przewodow paliwowych gdyz zaworki wystepuje z roznim srednicami mozna dobrac do kazdego rodzaju przewodu paliwa :)



Grzegi Siedlce
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 187
Rejestracja: ndz wrz 25, 2005 18:32
Lokalizacja: Siedlce
Kontakt:

Post autor: Grzegi Siedlce » sob lis 03, 2007 21:35

A co powiecie na taki dodatek do paliwa STP,co to niby czyści wtryskiwacze i poprawia osiągi silnika ?? lal ktoś z was to kiedyś ??



ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki Diesla-problemy dotyczące tylko silników”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 190 gości