Konstrukcja kokpitu

TDI, TD, D.... Piszemy tutaj TYLKO O PROBLEMACH Z SILNIKAMI DIESLA!

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

a.s.d
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 28
Rejestracja: wt mar 20, 2007 01:15
Lokalizacja: Lubuskie

Konstrukcja kokpitu

Post autor: a.s.d » śr paź 24, 2007 21:18

Witam szanownych Grupowiczów

Z góry przepraszam jesli moj post znajduje się w niewłaściwej kategorii ale trudno to do czegoś dopasowac.

Zakupiłem sobie radio CB które mam zamiar zamontowac w wolnej kieszeni nad panelem klimatyzacji i sprzętem audio. Problem polega na tym że ów radio posiada duże złącze antenowe które uniemożliwia mi wsuniecie radia na odpowiednią głebokośc.

Moje pytanie brzmi czy któryś z Kolegów miał okazję demontowac kokpit i wie, czy za tylnią scianką komory w której montuje się radio znajdują się bezpośrednio jakieś kanały wentylacyjne, wiązki przewodów, itp.

Mam zamiar wywiercic w tylniej sciance komory otwor o średnicy 2 cm ktorym przeprowadzę kabel antenowy a niechciał bym przy tej okazji czegoś uszkodzic.

Mam nadzieję że mój opis jest zrozumiały.

Z góry dzięki za wszelkie informacje i pozdrawiam.
Ostatnio zmieniony śr paź 24, 2007 23:31 przez a.s.d, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
inspire
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 291
Rejestracja: ndz cze 04, 2006 12:41
Lokalizacja: ???

Post autor: inspire » śr paź 24, 2007 22:02

moje wystaje jakies 2centy a za nim mam plastik czarny z otworem przez ktory puscilem kabel a nie chce go ciac


Często pomykam A4 i 1-ką Katowice-Warszawa

Awatar użytkownika
Sztomel
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 5667
Rejestracja: czw wrz 20, 2007 23:10
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Sztomel » śr paź 24, 2007 22:45

a.s.d,

ten pusty panel w srodkowej konsoli deski rozdzielczej nad klimatyzacją i radioodtwarzaczem samochodowym się wyjmuje. Musisz podważyć go z dołu i góry lekko śrubokrętem i swobodnie go sobie wyjmiesz. Wtedy nie będziesz miał problemów z wierceniem w nim otworu.

Pozdro
Sztomel



a.s.d
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 28
Rejestracja: wt mar 20, 2007 01:15
Lokalizacja: Lubuskie

Post autor: a.s.d » czw paź 25, 2007 11:29

Sztomel pisze:a.s.d,

ten pusty panel w srodkowej konsoli deski rozdzielczej nad klimatyzacją i radioodtwarzaczem samochodowym się wyjmuje. Musisz podważyć go z dołu i góry lekko śrubokrętem i swobodnie go sobie wyjmiesz. Wtedy nie będziesz miał problemów z wierceniem w nim otworu.

Sztomel
Masz rację, ta kieszonka jest wyciagana. Problem polega ze ja wogóle chcę się pozbyc tej kieszonki i zamontowa radio bezposrednio. Mimo wyjecia tej kieszonki wnęka nie jest wystarczajaco głęboka.



VolksWariat
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 54
Rejestracja: sob paź 20, 2007 12:58
Lokalizacja: Lubelskie

Post autor: VolksWariat » czw paź 25, 2007 18:16

Nie wiem czy jest tam do tego dojście ale możesz spróbować włożyć rękę od dołu i sprobować "wymacać" sytuacje. Albo zobacz po wyjęcie tej kieszeni czy nie da się tam gdzieś poprowadzić kabla.



a.s.d
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 28
Rejestracja: wt mar 20, 2007 01:15
Lokalizacja: Lubuskie

Post autor: a.s.d » czw paź 25, 2007 22:41

VolksWariat pisze:Nie wiem czy jest tam do tego dojście ale możesz spróbować włożyć rękę od dołu i sprobować "wymacać" sytuacje. Albo zobacz po wyjęcie tej kieszeni czy nie da się tam gdzieś poprowadzić kabla.
Dzieki za rade ale sprawa nie jest taka prosta, wszystko jest tak upchane ze palca tam nie wetkniesz. Niestety na dokumentacji serwisowej nic niewidac, mialem nadzieje ze ktos ma jakies praktyczne doswiadczenia.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki Diesla-problemy dotyczące tylko silników”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 174 gości