Sprzęgło pulsuje

TDI, TD, D.... Piszemy tutaj TYLKO O PROBLEMACH Z SILNIKAMI DIESLA!

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

kjuzikk
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 19
Rejestracja: sob mar 25, 2006 20:29
Lokalizacja: Stegna

Sprzęgło pulsuje

Post autor: kjuzikk » pt paź 05, 2007 21:04

Witam Mam pytanie dzisiaj oglądałem golfa III 1,9TD w celu zakupu ogólnie ładny i zadbany jeden mankament to jak delikatnie sprzęgło się wciśnie w czasie jazdy to pulsuje pod nogą i to dosyć mocno. Czy to jest tylko wymiana tarczy docisku itp... czy może jhednak problem być gdzies głębiej? Czy warto kupować coś takiego czy może to byc poważny problem??? Ogólnie autko zadbane i w ładnym stanie poza sprzęgłem bez problemu biegi wchodzą luźno nic nie zgrzyta.



Awatar użytkownika
untaztood
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 312
Rejestracja: pn cze 19, 2006 17:04
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: untaztood » pt paź 05, 2007 21:47

U mnie ten sam objaw, tarcza nowa ;) Krótko mówiąc: ten model tak ma ;)



kjuzikk
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 19
Rejestracja: sob mar 25, 2006 20:29
Lokalizacja: Stegna

Post autor: kjuzikk » pt paź 05, 2007 21:57

untaztood pisze:U mnie ten sam objaw, tarcza nowa ;) Krótko mówiąc: ten model tak ma ;)
No nie żartuj to jest strasznie męczące na dłuższą metę. Prosze o wypowiedzi czy jest mozliwe że jak zmienię całe nowe sprzęgło będzie tak dalej??



skarredasch
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 179
Rejestracja: czw mar 22, 2007 19:03
Lokalizacja: pomorskie

Post autor: skarredasch » sob paź 06, 2007 00:23

mi nic sie z pedalem sprzegla nie dzieje...zadnych pulsacji, czyli ten model tak nie ma...



kjuzikk
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 19
Rejestracja: sob mar 25, 2006 20:29
Lokalizacja: Stegna

Post autor: kjuzikk » sob paź 06, 2007 00:28

skarredasch pisze:mi nic sie z pedalem sprzegla nie dzieje...zadnych pulsacji, czyli ten model tak nie ma...
ok tylko teraz pytanie czy ja nie kupuję modelu który tak ma :) i ew. wymiana całego sprzęgła nic nie da ??



ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki Diesla-problemy dotyczące tylko silników”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 97 gości