Jak gaszę silnik to wszystko wygasa

TDI, TD, D.... Piszemy tutaj TYLKO O PROBLEMACH Z SILNIKAMI DIESLA!

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
PST
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 68
Rejestracja: ndz wrz 09, 2007 12:11
Lokalizacja: Mysłowice
Kontakt:

Jak gaszę silnik to wszystko wygasa

Post autor: PST » ndz wrz 09, 2007 12:49

Witam! Wczoraj zgasiłem silnik, wysiadam z samochodu, chcę go zamknąć a tu nie działa centralny zamek... wsiadam z powrotem do auta a tu zegar nie wyświetla godziny, ani przebiegu! Jak załączam zapłon to słychać chwilowe szumy, nie działają lampy wewnątrz samochodu, zapalniczka, itp... jak włączam migacze to dziwnie szybko migają i słychać jakieś szumy przy bagażniku (dokładnie przy lewym tylnym świetle), a jak zgaszę silnik to wskazówki nie spadają do 0 tylko zostają na miejscu. Ale kiedy znów załączę zapłon to opadają na dół. Sprawdziłem wszystkie bezpieczniki i są ok. Co to może być??? :panna:



Awatar użytkownika
garczus
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 181
Rejestracja: śr wrz 20, 2006 23:42
Lokalizacja: Katowice[SK]
Kontakt:

Post autor: garczus » ndz wrz 09, 2007 13:09

moze masy gdzies nei ma na karoseri. ale to tylko moje przypuszczenia. albo gdzies + na mase sie odklada.


nie sztuką jest mieć nowego golfa, sztuką jest wsadzić całe serce w starego by wyglądał jak nowy
Moje MK1 Cabrio: http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p=1461509#1461509

Awatar użytkownika
PST
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 68
Rejestracja: ndz wrz 09, 2007 12:11
Lokalizacja: Mysłowice
Kontakt:

Post autor: PST » ndz wrz 09, 2007 13:20

tak +/- to przejrzałem ale wydaje mi się że wszystko ok, wczoraj myślałem że to ze względu na pogodę bo od kilku dni ciągle leje ale jak auto przez noc stało to wydaje mi się że powinno wyschnąć a tu kicha... :grrr:



pudziok
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 37
Rejestracja: pn lut 20, 2006 19:19
Lokalizacja: SZY
Kontakt:

Post autor: pudziok » ndz wrz 09, 2007 14:13

może jakiś gryzoń(kuna) coś pogryzł?! nie musiał przegryść do końca i dlatego tak szumi bo prąd przepływa ale w bardzo małych ilściach... :chytry:


POWER BY MK 3 D

ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki Diesla-problemy dotyczące tylko silników”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 149 gości